فانوس جنوب
کد خبر: 4285       شنبه 26 خرداد 1403 در 17:57
| ف | | |

استمرار راه رئیس جمهور شهید در خدمت به مردم

استمرار راه رئیس جمهور شهید در خدمت به مردم

سخنگوی دولت گفت: مردم باید خط خدمتی که روی کار آورده‌اند را استمرار بخشند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، علی بهادری جهرمی شامگاه جمعه (۲۵ خرداد) در همایش تاثیر یک رای در مسجد رضوان اهواز گفت: شهید رئیسی بروز و ظهور مرد خدا بود و با خدا بودن را خدمت به مردم می‌دانست. شهید رئیسی کار اجرایی‌اش را هم در امتداد عبادتش انجام می‌داد و عبادتش هم مقوم نگاهش در کار اجرایی‌اش بود. وی ادامه داد: شهید رئیسی با توکل و توسل به خلق خدا خدمت می‌کرد و نتیجه این کار در سبک مدیریتی او این بود که در سخت‌ترین جلسات تصمیم‌گیری و در پرحجم‌ترین روز‌های کاری به هیچ وجه ذره‌ای نا امیدی در او احساس نمی‌شد و این درس بزرگی برای ما بود. در قاموس شهید رئیسی «نمی‌شود» معنا نداشت و می‌گفت جمهوری اسلامی بن‌بست ندارد و وقتی حکومتی ولی فقیه دارد بن‌بست ندارد.

سخنگوی دولت عنوان کرد: مردم با رای خود به شهید رئیسی به او کمک کردند تا بتواند این گونه به آنها خدمت کند و صیانت از این خط و استمرار و امتداد آن هم دست مردم است. مردم باید از خط خدمتی که روی کار آوردند، صیانت کنند و به آن استمرار بخشند. با اشاره به ورود شهید رئیسی به عرصه سیاست بیان کرد: شهید رئیسی رئیس یکی از سه قوه بود، اما احساس کرد باید برای خدا قیام کند. در شرایطی که وضعیت کشور به دلیل فاصله گرفتن از مردم و حرکت به سمت دیگر دچار مشکلات بسیار جدی بود، وارد میدان شد. در زمان تحویل گرفتن دولت می‌دانست اوضاع بحرانی است و تورم در ۷۰ سال اخیر بی‌سابقه بود، اما برای کمک آمد و هر لحظه برای ادای تکلیف حاضر بود و در این راستا در میدان مجریه حضور پیدا کرد. شهید رئیسی هدفی جز خدمت به خلق، حل مشکلات و سربازی برای ولی نداشت.

وی عنوان کرد: شهید رئیسی دولت را متحول کرد و به مردم برگرداند. او هر جایی بود مدیر تحول‌گرا بود. در دولت شهید رئیسی دشمن به شکستش اعتراف کرد و گفت تحریم‌ها دیگر کارآمد نیست.  شهید رئیسی  چندین برابر خدمت این سه سال را برای آینده انجام داد. سخنگوی دولت بیان کرد: شهید رئیسی ۳۰ سال در جایگاه‌های عالی حاکمیت بود، اما مردمی‌زیست بود و این جایگاه‌ها شخصیت او را تغییر نداد، زیرا ساخته شده مکتب اسلام محمدی (ص) و نماد روحانیت انقلابی بود. شهید رئیسی ۳۰ سال در این جایگاه‌ها بود، اما برای خود کیسه ندوخت.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است