فانوس جنوب
کد خبر: 3590       سه شنبه 09 خرداد 1402 در 07:55
| ف | | |

راه‌اندازی اولین مرکز پایلوت غربالگری فوتبالیست‌ها در اهواز

راه‌اندازی اولین مرکز پایلوت غربالگری فوتبالیست‌ها در اهواز

برای نخستین بار در منطقه جنوب با حضور رئیس ایفمارک و رئیس سازمان لیگ فوتبال، مرکز پایلوت غربالگری فوتبالیست‌ها در منطقه جنوب کشور و اهواز راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، دکتر زهره هراتیان در این خصوص، اظهارکرد: بنا به درخواست هیات فوتبال استان خوزستان جهت بازدید از کلینیک پزشکی که دارای بخش‌های مختلف جهت ارائه خدمات پزشکی به جامعه فوتبال است، در استان خوزستان حضور پیدا کردیم. مقرر شد بخش‌های مهم قلب و عروق طبق پروتکل‌های ایفمارک را در اختیار این کلینیک قرار دهیم.

وی بیان کرد: این نخستین مرکز پایلوت غربالگیری فوتبالیست‌ها در منطقه جنوب جهت خدمات دهی به ورزشکاران در لیگ‌های دسته دوم، دسته سوم و به پایین است که فوتبالیست‌ها و فوتسالیت‌های آقایان و بانوان می‌توانند به آن مراجعه نمایند. همچنین ظرفیت برگزاری کنگره‌ها و دوره‌های آموزشی را دارا می‌باشد.

هراتیان در ادامه گفت: این کلینیک موظف شد بانکی از کادر پزشکی دوره دیده و همچنی آمبولانس، دستگاه‌های شوک و موارد ضروری را مهیا سازد و در این مدت ایفمارک در کنار هیات فوتبال استان خوزستان تا نیاز‌های این هیات را برطرف سازد.

رئیس ایفمارک افزود: در حال برنامه ریزی هستیم که این کلینیک برای نخستین بار طرح آموزشی مبارزه با دوپینگ آفلاین را برای کلیه فوتبالیست‌های آماتور و حرفه‌ای برگزار نماید.

دکتر هراتیان گفت: این اتفاق بسیار مهمی برای فوتبال در منطقه جنوب و استان خوزستان است که جا دارد از تلاش‌های جناب آقای عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان تقدیر و تشکر نمایم.

این کلینیک با متراژ ۲۲۰۰ متر مربع در منطقه گلستان و روبروی گیت بوستان که دارای امکاناتی نظیر استخر کامل آب درمانی، الکتروتراپی، لیزر درمانی و اسکنر، ارتوپدی و نرولوژی، باشگاه بدنسازی و دستگاه‌های ماساژ می‌باشد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است