فانوس جنوب
کد خبر: 3585       یکشنبه 07 خرداد 1402 در 10:10
| ف | | |

دیدار خدام رضوی با بانوی جانباز ‌و مادر ۴ شهید در دزفول

دیدار خدام رضوی با بانوی جانباز ‌و مادر ۴ شهید در دزفول

خادمان ‌علی بن موسی الرضا(ع)‌ در دزفول، ‌سیما ملک‌فر بانوی جانباز موشکی هشت سال دفاع مقدس و مادر چهار شهید دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، مهمانی «زیر سایه خورشید» بهانه‌ای است  تا سفیران عشق به استان‌مان سفر کند و با خود طبقی سبز از عطر وجود خورشید هشتم بیاورند تا قدری دل‌های تنگمان آرامش گیرد و با هر بار شنیدن صلوات خاصه از صدای دلنواز خدامش، دل‌ها راهی حرم سلطان عشق و به پنجره فولادش گره بخورد.

با حضور کاروان خدام رضوی پیر و جوان، زن و مرد اشک و اشتیاق حال و هوای دلشان است و با زمزمه یا رضا دل‌های تنگ و بی‌قرارشان را مهمان حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) می‌کنند.

این روزها و این شب‌ها دل‌ها از حضور کاروان زیر سایه خورشید بارانی شده است و مردم استان خوزستان نگاهشان را همراه با دود اسپند و گلاب نثار کاروانی از عشق کرده  و با  فریاد یا ضامن آهو بدرقه راهشان می‌کنند.

در این باره  خادمان بارگاه ملکوتی حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)  همزمان با دهه کرامت به استان خوزستان شهرستان دزفول سفر کرده بودند که در دومین روز از حضور کاروان زیرسایه خورشیدخادمان حرم مطهر رضوی در دزفول، در منزل سیماملک‌فر بانوی جانباز موشکی هشت سال دفاع مقدس و مادرچهار شهید موشکی حضور و گفت‌وگو کردند و هدایای متبرک علی‌بن موسی الرضا(ع) را به  این مادر شهید و جانباز  موشکی هشت سال دفاع اهدا کردند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است