فانوس جنوب
کد خبر: 3525       شنبه 09 ارديبهشت 1402 در 09:13
| ف | | |

تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان از مردم استان در استقبال از رئیس جمهور

 تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان از مردم استان در استقبال از رئیس جمهور

نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان در پیامی مشترک از حضور پرشور و کم نظیر مردم استان در استقبال از رئیس جمهور تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، در این پیام آمده است : حضور پرشور و چشمگیر شما مردم غیور و وفادار استان خوزستان، در استقبال و میزبانی از رئیس جمهور مردمی، وارسته و انقلابی ایران اسلامی، سید ابراهیم رئیسی، ماندگارترین صحنه های همبستگی، اتحاد و انسجام ملی را متبلور ساخت.

در ادامه این پیام آمده است : این استقبال کم نظیر شما مردم مهمان نواز خطه سرفراز خوزستان از این فرزند برومند ملت ایران برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار و مملو از حماسه، ایثار و مقاومت این دیار ثبت کرد و نشانه دیگری از پایبندی و وفاداری مردم خوزستان به آرمان‌ها و ارزش های والای نظام اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان در این پیام افزوده اند : اینجانبان از آحاد مردم خوزستان اعم از عشایر غیور عرب، لر، بختیاری، بهمئی و قنواتی و یکایک شهروندان استان بویژه مردم وفادار و قدرشناس اندیمشک، اهواز و شادگان که در مراسم استقبال مردمی در شهر خود از رئیس جمهور محترم و معزز سنگ تمام گذاشتند مراتب قدردانی و سپاس خویش را اعلام نموده و اطمینان داریم این همدلی و اتحاد ملت و دولت ایران اسلامی موجبات پیشرفت و توسعه کشور و استان و سرخوردگی و ناامیدی دشمنان ایران خواهد شد.

در ادامه این پیام آمده است :  همچنین از رئیس جمهور محترم، مجموعه هئیت دولت و وزیران که با حضور خود طرح های مهم عمرانی، صنعتی و اقتصادی را در سطح استان افتتاح کردند و مسایل و مشکلات استان را مورد بررسی قرار دادند صمیمانه سپاسگزاریم.

در پایان پیام نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان آمده است : برای همه خدمت گذاران مردم فهیم و آگاه ایران در مسیر پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آرمان های متعالی نظام اسلامی آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری و برای عموم مردم ولایتمدار و باوفای استان سعادت، سربلندی و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است