فانوس جنوب
کد خبر: 3508       جمعه 01 ارديبهشت 1402 در 16:02
| ف | | |

تاکید بر استقبال باشکوه از رئیس جمهور در سفر به خوزستان

 تاکید بر استقبال باشکوه از رئیس جمهور در سفر به خوزستان

امام جمعه اهواز : مطالبه ما از مردم، برگزاری مانور بزرگ انقلابیون در روز پنجشنبه در استقبال از رئیس جمهورکشورمان در ورزشگاه تختی اهواز است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز گفت : زمانی که می‎خواهیم عظمت یک امت و پایبندی آن را به انقلاب ثابت کنیم، هر چند گله‌مند هستیم اما جایی که باید مولفه‌های اقتدار به نمایش گذاشته شود باید این اتفاق بیفتد.مردم باید از هر قشر و گروهی هستند گله‌مندی را کنار بگذارند و پنجشنبه ماندگاری برای استقبال از رئیس جمهور انقلابی رقم بزنند.

وی با اشاره به سفر  رئیس جمهور در هفته آینده به استان افزود : مطالبه ما از مردم، برگزاری مانور بزرگ انقلابیون در روز پنجشنبه در استقبال از رئیس جمهور اورزشگاه تختی اهواز است.

خطیب جمعه اهواز با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر در خصوص نحوه پرداخت زکات فطره بیان کرد : فطریه باید توسط نان‌آور خانه و بهتر است امشب یعنی زمانی که هلال ماه رویت شد یا قبل از نماز عید و در نهایت قبل از نماز ظهر، به دست نیازمند برسد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد گفت : نماز عید فطر در اهواز در بلوار آیت‌الله بهبهانی از چهارراه پاداد تا هر جایی که ادامه پیدا کند، اقامه می‌شود.

وی با اشاره به چگونگی صیانت از یک ماه عبادت و بندگی افزود: حضور باوری خداوند متعال در زندگی انسان، مراقبت مستمر و مداوم از اعمال خوب، پندپذیری و موعظه شنوایی، آخرت باوری و ابدیت‌ اندیشی برخی از راه‌های حراست و صیانت از یک ماه عبادت و بندگی انسان است.

وی  با تاکید بر خواندن دعای وداع ماه رمضان عنوان کرد: همه ظرفیت‌های ماه رمضان فضل الهی است و انسان باید بتواند به این مهم راه پیدا کند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است