فانوس جنوب
کد خبر: 3306       جمعه 30 دي 1401 در 16:23
| ف | | |

ایران با همراهی کشور‌های اسلامی دست مستکبران را کوتاه می‌کند

 ایران با همراهی کشور‌های اسلامی دست مستکبران را کوتاه می‌کند

امام جمعه اهواز: ایران در پناه خدا و با همراهی ۱۶ کشور اسلامی برای همیشه دست مستکبران و اسرائیل خبیث را کوتاه خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، حجت الاسلام سید محمدنبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از مردم ولایتمدار ایران و سپاه وحشت دارند، زیرا در مقابل آن‌ها می‌ایستند.

وی افزود: سپاه دست مستکبران را کوتاه می‌کند، به همین دلیل دشمنان انقلاب اسلامی این نهاد با قدرت را تروریست خطاب می‌کنند، حال آنکه تروریست واقعی خود آن‌ها هستند.

حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه پارلمان اروپا با اقدام اخیر حمله انتحاری به خود کرده است، می‌گوید: کشور‌های اروپایی در زمان اغتشاشات با دشمنان ایران همکاری کردند و سپاه پاسداران را که منجی ضعفای عالم و دارای افراد بزرگی همچون سردار دل‌ها شهید سلیمانی است، تروریست خطاب می‌کنند.

خطیب نماز جمعه اهواز اضافه کرد: وقتی دشمن بر روی یک نقطه دست می‌گذارد نشان می‌دهد که نقطه قوت است، این کشور‌ها خودشان کودک کش و تروریست هستند و میلیون‌ها کودک را در یمن و کشور‌های دیگر به قتل رسانده‌اند.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: دشمنان بدانند اگر دست از پا خطا کنند سربازان ایران اسلامی در بخش عملی و معنوی با آن‌ها مقابله خواهند کرد و ایران در پناه خدا با همراهی ۱۶ کشور اسلامی برای همیشه دست مستکبران و اسرائیل خبیث را کوتاه می‌کند.

وی در ادامه به فرا رسیدن ماه رجب اشاره کرد و افزود: ماه رجب ماه هدایت و ماه شعبان ماه آماده شدن برای قرار گرفتن در مسیر تقوا است.

حجت الاسلام موسوی فرد ماه رجب را فرصت‌های طلایی برای استغفار، به جا آوردن نماز، خوبی کردن و حضور در مساجد و روزه داری دانست و ادامه داد: استفاده از فرصت‌های ماه‌های رجب و شعبان و رمضان باعث می‌شود که که ثواب چند هزار ساله را کسب کنیم.

امام جمعه اهواز در پایان گفت: در سرشاخه‌های کوهرنگ ۵ متر برف آمده، کوه‌های زاگرس پوشیده از برف شده و چشمه‌های کوه‌ها که سال‌ها خشک بودند با این بارش سیراب شدند، همگی دعا کنیم این بارش‌ها ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است