فانوس جنوب
کد خبر: 3275       جمعه 16 دي 1401 در 16:18
| ف | | |

نقش اثرگذار زنان در عرصه های فردی و اجتماعی جامعه

 نقش اثرگذار زنان در عرصه های فردی و اجتماعی جامعه

امام جمعه اهواز : امروز زنان جامعه ما، در عرصه های فردی و اجتماعی نام آور و تاثیر گذارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز گفت : بنا فرمایشات مقام معظم رهبری جایگاه زن در قرآن کریم والا می باشد و زن منشا همه خیرات و خوبی است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار بانوان کشور با ایشان  ادامه داد : از نگاه رهبر معظم انقلاب خانه داری زن برای خانه نشینی نیست و حضور زن در عرصه اجتماعی یک ضرورت و ماموریت در خانواده و اجتماع است.

امام جمعه اهواز بیان کرد : غربی هااز زن انسانیت را می‌گیرند و خرج جاهلیت مدرن می کنند. 

خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اقدامات دولت در سه حوزه قابل تقدیر، نیازمند اصلاح و نیازمند تغییر بنیادی و انقلابی است. رهبر معظم انقلاب به صورت جدی اقدامات بنیادی را از دولت مطالبه کرده اند. 

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با اشاره به اینکه دولت در حال جراحی و مداوای اقتصاد کشور است و هر روز بر میزان سلامت آن اضافه می شود و تا سلامت کامل فاصله‌ای ندارد، افزود: دولت دستاوردهای خود را آن گونه که شایسته است برای افکار عمومی تشریح نکرده و مطالبه ما از دولت این است که فعالیت‌ها رسانه‌ای شوند.

وی در خصوص نظر رهبر معظم انقلاب در زمینه تصویر دقیق از حجاب توضیح داد: حجاب و پوشش زنان در چهارچوب اسلام واجب شرعی است و هیچ تردیدی در آن نیست و از ضروریات دین است ، هر چند ضعف ظاهری حجاب نفی دینداری و انقلابی گری نیست.

امام جمعه اهواز همچنین از مردم خواست نسبت به این مساله بی تفاوت نباشند چون همین موضوع باعث می شود برخی امروز به شکل دیگری در صحنه ظاهر شوند. 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است