فانوس جنوب
کد خبر: 3123       یکشنبه 29 آبان 1401 در 08:08
| ف | | |

رایگان شدن طرح آموزش فیلم سازی بلند مدت سینمای جوانان در خوزستان

 رایگان شدن طرح آموزش فیلم سازی بلند مدت سینمای جوانان در خوزستان

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از رایگان شدن طرح آموزش فیلم سازی بلند مدت سینمای جوانان در خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، سیدامین سپهریان، بیان داشت: در جهت گسترش عدالت آموزشی دوره‌ی آموزشی ۷ ماهه فیلم سازی در خوزستان رایگان شد و نیز با هدف بهره‌برداری مطلوب‌تر از این امکان و همچنین استقبال متقاضیان؛ آزمون دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی در استان خوزستان و ۹ استان دیگر، جمعه ۴ ام آذرماه برگزار خواهد شد.

وی گفت: در راستای عدالت آموزشی و فرهنگی انجمن سینمای جوانان اهواز قصد دارد دوره‌ی پیش رو را در سه کلاس با زمان بندی متفاوت برگزار نماید؛ که یک کلاس مختص هنرآموزان شاغل و شهرستانی برای سهولت حضور در کلاس‌ها در روز‌های پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد. بر این اساس داوطلبان شرکت در این آزمون که تاکنون موفق به نام­‌نویسی در این آزمون نشده‌اند، می‌توانند از فرصت تمدید شده یک هفته‌ای استفاده نمایند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ادامه داد :دوره‌ی آموزشی ۷ ماهه فیلم سازی سینمای جوانان در سه گام و با آموزش دروس مورد نیاز فیلم‌سازی شامل کارگردانی عکاسی، فیلم نامه نویسی، فیلم برداری، صدابرداری، تدوین و... برگزار خواهد شد و مهلت نام‌نویسی برای شرکت در آزمون دوره ۷ ماهه فیلم‌سازی در دفتر اهواز، تا پایان روز پنجشنبه ۳ آذرماه تمدید شده و آزمون مربوطه روز جمعه ۴ آذرماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

سپهریان در پایان اظهار داشت:که سینمادوستان گرامی می‌توانند جهت ثبت نام به انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر اهواز مراجعه یا با شماره‌های ۰۹۳۷۴۴۹۰۱۷۷ و ۰۹۱۶۰۶۴۰۲۹۹ تماس حاصل نمایند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است