فانوس جنوب
کد خبر: 3078       دوشنبه 04 مهر 1401 در 10:58
| ف | | |

برخی شرکت‌کنندگان در آشوب‌ها ناخواسته وارد بازی دشمن شدند

 برخی شرکت‌کنندگان در آشوب‌ها ناخواسته وارد بازی دشمن شدند

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با قدردانی از حضور اقشار مختلف در محکومیت اغتشاش‌های اخیر، گفت: برخی شرکت‌کنندگان در آشوب‌ها ناخواسته وارد بازی دشمن شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در نشست بصیرتی نقش روحانیت در جهاد تبیین، اظهار داشت: 4 اصل در برنامه‌های وجود مقدس پیامبر اکرم(ص) ظرف 23 سال وجود داشته است.

 وی با اشاره به اینکه تمام تلاش پیامبراکرم(ص) پرورش اخلاقی براساس مبانی الهی بوده است، ادامه داد: جامعه‌پردازی جهت رشد و تعالی در مسیر الهی و تحقق عقاید و اندیشه‌های صحیح در دوران حضرت مورد توجه بود.

 نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در خصوص چهار اصل از برنامه‌های وجود مقدس پیامبر اکرم(ص)، بیان کرد: پایه‌های نظام مبتنی بر افکاری که عقاید صحیح الهی را تشکیل می‌دهد، پایه‌ها و ستون‌های انسانی که باید این عقاید را بر دوش بکشد، دو اصل از این برنامه‌ها هستند.

 امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه حضرت توانستند نیروهای توانمندی را تربیت کنند و در خط مقدم قرار دهند، ادامه داد: تبلیغ بی‌وقفه سومین اصل حضرت است؛ تبلیغ از آن جهت که سخت است از سوی رهبر معظم انقلاب جهاد معرفی شده است.

 موسوی‌فرد گفت: انقلاب در دل‌ها و عاطفه‌ها چهارمین اصل از برنامه‌های وجود مقدس پیامبر اکرم(ص) است که حضرت پایه‌ریزی کردند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با قدردانی از حضور اقشار مختلف در محکومیت اغتشاش‌های اخیر، افزود: در صحنه‌های گوناگون نیاز است که اقشار مختلف با مسائل آشکار و پنهان کشور آشنا شوند. امروزه می‌بینیم برخی که ابتدا در پازل دشمن بازی کردند، اما به مرور با شناخت فتنه دشمن، عقب‌نشینی می‌کنند.

 امام جمعه اهواز با بیان اینکه برای جهاد تبیین باید ابتدا خود شخص علم و آگاهی لازم نسبت به مسائل روز را داشته باشد، عنوان کرد: چرا دشمن در شرایط کنونی این فتنه را اجرایی کرده؟ در سه عرصه داخلی، بین‌المللی و سیاست خارجی به موفقیت دست پیدا کردیم و به همین دلیل دشمن در سه بازه به دنبال اجرایی کردن آن بود، اما در نهایت پیش از زمستان سخت در اروپا آن را اجرایی کرد.

موسوی‌فرد بیان کرد: برخی از مسئولان دوره‌های مختلف در کنار فتنه‌گران و آشوبگران قرار داشتند و موجب تحریک مردم شدند؛ اینها باید با قاطعیت مورد برخورد قرار گیرند.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است