فانوس جنوب
کد خبر: 3063       یکشنبه 27 شهريور 1401 در 13:53
| ف | | |

استاندار خوزستان : روند بازگشت زائران روان است

 استاندار خوزستان : روند بازگشت زائران روان است

خلیلیان : حدود یک میلیون و ۵۷۷ هزار زائر از مرز‌های خوزستان به عتبات عالیات مشرف شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، استاندار خوزستان با بیان اینکه بالاترین میزان زائران عازم عتبات عالیات از ۲ مرز چذابه و شلمچه بوده است گفت: حدود یک میلیون و ۵۷۷ هزار زائر از مرز‌های خوزستان به عتبات عالیات مشرف شدند.

صادق خلیلیان افزود : تعداد زائرانی که امسال عازم عتبات عالیات شدند در بین کلیه سال‌های مختلف تاکنون، بی‌سابقه بوده است و رکورد جدید از این نظر به دست آمده است.

وی روند بازگشت زوار به کشور را روان خواند و گفت: امکانات مورد نیاز جهت انتقال زائران به شهر‌های داخلی استان و همچنین شهر‌های مختلف کشور فراهم است.

استاندار خوزستان ادامه داد: علاوه بر اتوبوس‌های درون استانی و برون استانی که با نرخ مصوب، زائران را به اقصی نقاط کشور منتقل می‌کنند، ۱۶ رام قطار نیز به صورت روزانه بخشی از زائران بازگشتی را به مقاصد تهران، مشهد، یزد، زاهدان و سایر شهر‌های کشور جابجا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه روند خدمت‌رسانی در مرز‌ها تا بازگشت کامل زائران به کشور تداوم دارد بیان کرد: مواکب همچنان از زوار بازگشتی پذیرایی لازم را به عمل می‌آورند تا انشالله زائران عزیز بدون مشکل به استان‌های خود بازگردند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است