فانوس جنوب
کد خبر: 3054       چهارشنبه 16 شهريور 1401 در 13:07
| ف | | |

افتتاح بزرگ‌ترین انبار مکانیزه کشور نخستین بار در خوزستان

 افتتاح بزرگ‌ترین انبار مکانیزه کشور نخستین بار در خوزستان

امروز با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، بزرگ‌ترین انبار مکانیزه کشور برای نخستین بار در خوزستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، دکتر سید احسان خاندوزی در سفر به خوزستان گفت : این انبار با امکان ذخیره سازی کالا بدون فرسودگی و قابلیت بازیابی سریع آن در چندین سوله مجهز به عنوان شروع نسل نوع نظام انبارداری در حوزه سازمان اموال تملیکی کشور است.

وی با اشاره به اینکه نخستین تحول در حوزه اموال تملیکی کشور در خوزستان محقق شده است افزود : همچنین بزرگ ترین محموله با ارزش ذخیره شده در خوزستان، شامل یک هزار و ۶۲ دستگاه خودرو که سال‌ها در انتظار صدور حکم بود با همکاری قوه قضاییه احکام آن‌ها صادر شد.

خاندوزی گفت : به زودی مزایده رسمی همگانی برای این خودروها برگزار می شود و همه مردم می‌توانند برای خرید این خودرو‌ها اقدام کنند.

وی برگرداندن بیش از ۵ هزار میلیارد تومان عوارض آلایندگی شرکت‌های نفتی را که معادل مطالبات ده سال گذشته بوده است از دیگر اقدامات دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: این مبلغ وصول و به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های خوزستان واریز شد .

وزیر امور اقتصاد و دارایی ،دیگر هدف سفر به خوزستان را نشست با فعالان اقتصادی استان برای کمک به رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در این استان عنوان کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه امروز به منظور بازدید از شهرک صنعتی شماره ۳ اهواز و انبار‌های شهید قاسم سلیمانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی که با مساحت بیش از ۱۳هزار و ۸۸۵ متر مربع دارای چهار سوله افتتاح می‌شود، به اهواز سفر کرد.

از دیگر برنامه‌های این سفر شرکت در جلسه شورای اداری و فعالان اقتصادی و جلسه با دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصادی خوزستان در استانداری خواهد بود.

دراین برنامه صادق خلیلیان استاندار خوزستان، قره بیگی ناظرگمرکات خوزستان، امید احمدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و سایر مسئول حضور دارند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است