فانوس جنوب
کد خبر: 2955       دوشنبه 06 تير 1401 در 13:12
| ف | | |

پاداش به مشترکان خوش حساب و کم مصرف برق در خوزستان

 پاداش به مشترکان خوش حساب و کم مصرف برق در خوزستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از اعطای پاداش به مشترکان کم مصرف و خوش حساب در خوزستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، عبدالحمید عباس شیاری  در نشست بررسی روش‌های کاهش بار مصرفی برق در اهواز گفت: مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته الگوی مصرف برق را با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از ناترازی تولید و مصرف رعایت کر‌ده‌اند به زودی مشمول دریافت پاداش می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به وضعیت مصرف بالای برق در خوزستان اظهار داشت: همان گونه که همشهریان می‌دانند شرایط خشکسالی پیش‌آمده طی دو سال متوالی زمینه بروز ناترازی را در بخش تولید و مصرف در سال جاری به شدت بیشتری بوجود آورده است.

وی در ادامه افزود: براساس دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت نیرو، مشترکانی که نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصارف برق خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند به راحتی مشمول دریافت پاداش خوش حسابی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز بیان داشت: طبق آمار‌های موجود در سیستم مشترکان برق در کلانشهر اهواز از مجموع ۶۱۲ هزار مشترک برق دارد که در بخش خانگی از مجموع ۴۹۵ هزار مشترک ۲۵۵ هزار مشترک مشمول دریافت پاداش خوش حسابی شده اند.

شیاری گفت: در راستای پایداری شبکه برق در تابستان ۱۴۰۱ در بخش‌های مختلف اعم از اداری، صنعتی و کشاورزی برنامه ریزی‌های متعددی صورت گرفته تا تامین برق شهروندان دچار خلل نشود که جادارد کلیه مشترکین به ویژه بخش‌های خانگی، تجاری و عمومی نیز در این شرایط سخت ناشی از خشکسالی همکار و یار ما باشند تا بتوانیم در تابستان امسال وقفه‌ای در امر خدمت‌رسانی به عموم مردم نداشته باشیم.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است