فانوس جنوب
کد خبر: 2906       چهارشنبه 01 تير 1401 در 14:52
| ف | | |

بازرس کل ویژه استان خبر داد

تلاش در جهت ارتقای سلامت اداری در خوزستان

 تلاش در جهت ارتقای سلامت اداری در خوزستان

بازرس کل ویژه خوزستان : سازمان بازرسی در راستای ارتقا سلامت اداری در استان تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فانوس جنوب ، محمد آقاجری امروز در جمع اصحاب رسانه گفت: آغاز تیرماه مصادف با هفته قوه قضاییه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی و یاران باوفای ایشان است و از این رو یاد و نام شهدای انقلاب و شهدای راه عدالت را گرامی می داریم.

وی افزود : سازمان بازرسی در راستای ارتقا سلامت اداری تلاش و کوشش خواهد کرد تا بتوانیم زمینه را برای ارائه خدمات بهتر فراهم کنیم.

بازرس کل ویژه خوزستان ادامه داد :  در جهت تجدید عهد و پیمان با شهدایی که والاترین سرمایه خود را تقدیم نظام و انقلاب کرده اند همه همکاران حوزه قوه قضاییه به گلزار شهدا آمده اند تا با شهدا تجدید میثاق کنند و از روح بلند شهدا برای تحقق اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق عدالت یاری بجویند.

آقاجری  با اشاره به برنامه های هفته قوه قضاییه عنوان کرد: علاوه بر دیدارهای مردمی مکرری که در بازرسی کل استان و نماز جمعه مرکز استان و برخی شهرستان ها تدارک دیده شده، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان  و استفاده از فرمایشات و توصیه های ایشان از دیگر برنامه های مورد نظر است.

وی ادامه داد: بحث حمایت از شرکت های دانش بنیان و پیگیری و تسهیل امور تولید که در طول سال نیز مد نظر است یکی دیگر از برنامه های مورد نظر برای هفته قوه قضاییه است. در این زمینه جلساتی با حوزه شرکت های دانش بنیان و صنایع خواهیم داشت.

آقاجری گفت: در خصوص بحث پروژه های نیمه تمام و یا تعطیل، تاکید است که به صورت جزیی به موضوع نگاه نشود و با دعوت از دستگاه های مختلف مساله را حل و فصل کنیم تا خدمت رسانی به مردم با اجرا و تکمیل این پروژه های نیمه تمام تسریع شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است