خوزستان خبر
کد خبر: 2452       جمعه 01 آذر 1398 در 14:13
| ف | | |

وحدت ملت ایران عامل خدشه ناپذیری جمهوری اسلامی ایران

 وحدت ملت ایران عامل خدشه ناپذیری جمهوری اسلامی ایران

امام جمعه اهواز گفت : دشمنان نمی توانند با وحدت و ایستادگی ملت ایران خدشه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد کنند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز با بیان این مطلب افزود : دشمن می خواهد با توطئه و دودستگی یک بار دیگر بر کشور ما مسلط شود اما با وحدتی که میان مردم  وجود دارد هیچ گاه به این هدفش نمی رسد.

وی با تاکید بر اینکه بنا بر فرمایش حضرت امام خمینی (ره) ، آمریکا هیچ گاه مورد اعتماد نیست و نباید دست به سوی او دراز کرد بیان کرد : برخی خیال می کنند با تخریب اماکن عمومی و کشتن مردم مظلوم می توانند فکر پلید خود را در ضربه زدن به میهن اسلامی پیاده کنند اما هیچ گاه به این هدف خود نمی رسند.

امام جمعه اهواز با اشاره به اقدامات اغتشاشگران در پی افزایش قیمت بنزین اظهارداشت : عبرت هایی که باید از این حوادث بگیریم این است که  مردم مطالبات خود را در یک فضای سالم و رودرو با مسئولان در میان بگذارند و مسئولان هم باید در زندگی خود ساده زیستی را پیاده و در جهت حل مشکلات مردم و رسیدگی به مطالبات آنها اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری با بیانات اخیر خود یک بار دیگر کشتی انقلاب اسلامی را از یک طوفان دیگر نجات دادند   تصریح کرد : ما در هشت سال دفاع مقدس در دفاع از انقلاب و میهن اسلامی حقمان را ادا و فرزندان خود را هدیه دادیم و در این برهه از زمان هم ولایت را تنها نخواهیم گذاشت و مردم بصیر فردا در راهپیمایی گسترده اهواز در دفاع از ولایت فقیه و امنیت و اقتدار کشور حماسه می آفریدند.

خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره  به هفته بسیج و تجلیل از خدمات گسترده این نهاد مقدس در کشور و استان فرا رسیدن آغاز چهلمین سالگرد اقامه نماز جمعه اهواز را گرامی داشت.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است