خوزستان خبر
کد خبر: 2445       سه شنبه 05 آذر 1398 در 12:28
| ف | | |

تجمع بزرگ بسیجیان در اهواز

 تجمع بزرگ بسیجیان در اهواز

تجمع 15 هزار بسیجی امروز در چهلمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در پادگان امام خمینی (ره) اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، این مراسم  با حضور آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه استان در این اجتماع در سخنانی گفت:  خوزستان در دوران دفاع مقدس پیشقدم بود و در روزهای نخست نیروهای مردمی، فعالان بسیجی و انقلابی جوان استان بودند که مسئولیت دفاع از ایران را بر دوش داشتند.

آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری بر استفاده بیشتر از ظرفیت بسیج دانشگاه ها و حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: خوزستان استعدادهای فراوانی دارد که در این شرایط سخت اقتصادی بسیجیان می توانند نقش موثری ایفا کنند.

وی گفت: اکنون روزهای سختی را سپری می کنیم و بسیجیان باید در زمینه های اقتصادی نیز درکنار سایر اقشار جامعه فعالیت بیشتری داشته باشند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از تمامی اقشار جامعه برای مقابله با دشمن و همچنین تلاش برای فعالیت اقتصادی و از بین بردن نیازهای کشور به خارج درخواست کرده است .

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان هم در این مراسم در سخنانی گفت: مردمی بودن بسیج از مهمترین شاخصه‌های بسیج است و ما همواره بسیج را از جنس مردم می‌دانیم که با خدمت به مردم این مسیر باید ادامه پیدا کند.

سردار حسن شاهوارپور افزود: در بخش خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی ما همواره در کنار مردم بودند که نمونه بارز آن در دوران سیل است که خالصانه به مردم خدمت کردند و در قضایای اخیر نیز بسیجیان دلاور در کنار نیروی انتظامی در برابر فتنه‌گران مردانه ایستادند.

تجمع بزرگ 15 هزار نفری بسیجیان خوزستان در چهلمین سالروز تاسیس بسیج مستضعفین امروز با حضور آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان ، امیر سرتیپ دوم حمزه بیداری و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در اهواز برگزار شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است