خوزستان خبر
کد خبر: 2444       سه شنبه 05 آذر 1398 در 14:07
| ف | | |

ناکامی مزدوران داخلی در مقابل عظمت ملت ایران

 ناکامی مزدوران داخلی در مقابل عظمت ملت ایران

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان گفت : مزدوران داخلی که تابع دستورات اربابان خارجی خود هستند در مقابل ملت بزرگ ایران هیچ قدرت و عددی نیستند

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور در گفتگو ویژه خبری شبکه خوزستان با موضوع هفته بسیج با بیان این مطلب افزود : مردم ما همیشه حامی و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و در تمامی عرصه ها حضوری باشکوه دارند.

وی با اشاره به حرکت اخیر اغتشاشگران در خسارت زدن به اموال و جان مردم بیان کرد :  نیروهای مسلح اعم از سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی و بسیج با قدرت در مقابل تجاوز به جان ، مال و امنیت مردم و کشور دفاع می کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان اظهارداشت : مسئولان باید در جهت حل مشکلات مردم همت و تلاش بیشتری کنند و در اموری همچون افزایش قیمت بنزین  باید اقناع سازی صورت گیرد و مردم ما ملتی فهیم و نمونه هستند.

سردار سرتیپ پاسدار شاهوارپور بیان کرد :امروز با عنایت الهی و حمایت مردم وفادار جمهوری اسلامی ایران با اقتدار به مسیر پر افتخار خود ادامه می دهد.

وی گفت : بسیج که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد هم در دفاع مقدس و دوران پس از آن در تمامی عرصه ها نقش آفرین بوده و هست.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان تاکید کرد : امروز جوانان بسیجی در عرصه هایی همچون  توسعه فن آوری ها و اردوهای جهادی اثر گذار هستند و در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری  اعلام شده است بر نقش جوانان تاکید فراوانی شده است.

سردار سرتیپ پاسدار شاهوارپور  گفت : امروز 400 گروه جهادی در استان وجود دارد که جوانان در آن نقش پر رنگی دارند و مشغول خدمت رسانی در مناطق محروم و مناطق سیل زده هستند.

وی افزود : بسیج این آمادگی را دارد در صورت نیاز در امر کمک در تنظیم بازار و نظارت بر قیمت کالاها با مسئولان مربوطه همکاری کنند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است