خوزستان خبر
کد خبر: 2443       سه شنبه 05 آذر 1398 در 20:08
| ف | | |

حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان در برنامه فرمول یک

تاکید بر حل مشکل مردم توسط مسئولان

 تاکید بر حل مشکل مردم توسط مسئولان

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت : مسئولان باید در جهت حل مشکلات مردم تلاش و همت بیشتری کنند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در برنامه فرمول یک شبکه اول سیما افزود : ضرورت داشت قبل از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین از چند ماه قبل مردم را با اهداف و ضرورت های اجرای آن آشنا می کردند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما مردمی فهیم و دانا می باشند  افزود : ضروری است برای جلوگیری از افزایش قیمت ها نیاز افرادی مانند رانندگان رفع یا یارانه ای به آنها پرداخت شود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تاکید کرد : نیاز است برای بیان مطالبات مردمی فضایی به مانند مصلای نماز جمعه  ایجاد شود تا مردم اعتراض خود را اعلام و مسئول مربوطه برای پاسخگویی حاضر تا آن مطالبه پیگیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد گفت : اعتراضاتی از جمله عدم پرداخت 19 ماه حقوق پرسنل مترو اهواز و کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در استان صورت گرفت که کارگران مترو آمدند و در نماز جمعه اعتراض خود را بیان کردند.

وی با اشاره به اینکه طرح افزایش قیمت بنزین باید با شیبی ملایم اجرا می شد اظهارداشت : نمایندگان مجلس هم در موضوع نظارت باید مسئولانی را که از قانون تخطئی می کنند مواخذه و آنها را موظف به پاسخگویی کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد : در حمایت از انقلاب مردم پای صحنه هستند و مسئولان باید قدردان این مردم وفادار و خدمتگزار آنان باشند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد گفت : اگر مسئولان به فرمایش های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی عمل کنند مشکلات اقتصادی قابل حل است.

وی افزود : همیشه در بین مردم هستم و خود من نیازهای ضروری  را از بازار تهیه و در جریان قیمت های محصولات می باشم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از ائمه جمعه را حضور در بین مردم و حل مشکلات آنها دانست و افزود : مقام معظم رهبری یک زندگی ساده ای دارند و مسئولان هم باید این مشی را ادامه دهند.

وی تاکید کرد :در  بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب اعلام شده است کاهش فاصله طبقاتی تاکید شده و مسئولان باید در این امر همت و تلاش بیشتری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان  بیان کرد : استان خوزستان دارای مشکلاتی می باشد و اگر از ظرفیت بزرگ استان  استفاده شود و مشکلات کاهش می یابد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است