خوزستان خبر
کد خبر: 2411       جمعه 05 مهر 1398 در 14:47
| ف | | |

کمک به تولید و رونق اقتصادی عامل حل مشکلات اقتصادی

 کمک به تولید و رونق اقتصادی عامل حل مشکلات اقتصادی

امام جمعه اهواز گفت : بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری حل مشکلات اقتصادی در کمک به تولید و رونق اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز افزود : اگر توجه به تولید و رونق آن شود یقینا موجب اشتغال و حل مشکل بیکاری در جامعه می شود.

وی تاکید کرد : باید به جوانان به ویژه در حوزه اقتصاد اعتماد کنیم و هرگاه جوانان در امری وارد شدند نتایج خوب و پر ثمری به همراه داشته است.

امام جمعه اهواز با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری  اظهارداشت : رهبر معظم انقلاب در این دیدار اشاره کردند که در نظام اسلامی هیچ بن بستی در حل مشکلات وجود ندارد و  حل مشکلات اقتصادی در رونق اقتصادی و کمک به تولید است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر  تاکید کرد :نظام استکبار قصد دارد اراده خود را بر ملت ما تحمیل کند اما در این راه با شکست مواجه شده است.

وی با بیان اینکه یکی از راه هایی که دشمن به دنبال تحمیل اراده خود بر ملت ایران می باشد راه اندازی جنگ اقتصادی است ادامه داد : دشمن از یک طرف به طور بی رحمانه ای جنگ اقتصادی را به راه می اندازد و از طرفی دیگر رئیس  جمهور آمریکا می گوید   اگر مردم ایران میخواهند مسائل اقتصادیشان حل شود بیایید مذاکره کنند و متاسفانه کسانی در کشور هستند که نقش پیاده نظام آنها را بازی می کنند.

خطیب جمعه اهواز در بخش دیگری از سخنان خود به برخورد با مفسدان اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت : حرکت بزرگی در کشور در مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال انجام است و در کنار این برخوردها باید مسئولان در امر نظارت فعالیت بیشتری نمایند و از مردم در موضوع نظارت می توان استفاده کرد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است