خوزستان خبر
کد خبر: 2402       جمعه 29 شهريور 1398 در 16:10
| ف | | |

قدرت امروز انقلاب به برکت خون شهداست

 قدرت امروز انقلاب به برکت خون شهداست

خطییب نماز جمعه اهواز : قدرت امروز انقلاب به برکت خون شهداست و ما مدیون شهدا هستیم .

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، امام جمعه اهواز مروز اهواز با تسلیت  شهادت امام سجاد (ع ) و بزرگداشت یاد  و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و حادثه تروریستی ۳۱ شهریور پارسال اهواز گفت :  دلیل قدرت امروز انقلاب به برکت خون شهدا است  و همه ملت ایران مدیون خون شهدا هستند.

حجت السلام والمسلیمن عبدالنبی موسوی فردبا اشاره به معضل اشرافی گری که سبب خارج شدن مسیر انقلاب از راه روشن خود می شود افزود: اشرافی گری انقلاب رو به چالش می کشد و روحیه جهادی و انقلابی مردم رو تضعیف می کندو سبب نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب می شود گه باید جلوی آن در کشور گرفته شود .

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در ادامه به حمله نیروی یمنی به تاسیسات نفتی و پالایشگاه های عربستان سعودی اشاره کرد  و گفت: این حمله برای عربستان وامریکا و کشورهای غربی رسوایی بزرگ بود و آنها به شدت غافل گیر کرد.

وی افزود:  علت اینکه عربستان و امریکا اعلام می کنند ایران این حملات رو انجام داده این است که می خواهند خفت و خواری  و ذلتی که عربستان از فقیر ترین کشور منطقه(یمن) این ضربه بزرگ خورده است کمتر جلوه دهند و  آبرویشان  در منطقه نرود .
امام جمعه اهواز با اشاره به دیدگاه برخی مسئولان برای مذاکره با امریکا گفت :فرمول مذاکره با امریکا کاملا غیر کارآمد است و تنها راه پیروزی و مقابله با زیاده خواهی دشمنان انقلاب استقامت و پیروی از خط رهبر معظم انقلاب اسلامی است و لازمه ی حل مشکلات اقتصادی امروز را بصیرت رو حیه جهادی و ایمان و تلاش خالصانه دانست.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است