خوزستان خبر
کد خبر: 2393       پنجشنبه 28 شهريور 1398 در 15:18
| ف | | |

تاکید بر روند خدمت به زائران اربعین حسینی

 تاکید بر روند خدمت به زائران اربعین حسینی

رئیس قرارگاه اربعین ناجا بر تسریع خدمت رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، سردار سرتیپ محسن فتحی زاده در بازدید از روند خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه افزود :برابر پیش بینی های صورت گرفته امسال زائران زیادی نسبت به اربعین سال گذشته خواهیم داشت و قطعاً در این مرز شاهد حضور جمعیت کثیری از زوار اباعبدالله الحسین (ع) خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه نه تنها  باید کیفیت زیرساخت‌های سال گذشته ارتقای  داده  بلکه برای افزایش تردد نیز بایستی ظرفیت های جدیدی پیش‌بینی گردد، ادامه داد : اقدامات در حال انجام باید  هر چه زودترتکمیل و مسیرهای دسترسی به پایانه که بر اثر سیل تخریب شده اند، هر چه سریع تر  تعریض شود.

رئیس قرارگاه اربعین ناجا از افزایش ظرفیت پارکینگ مرزچذابه و نظارت بر فعالیت مواکب خبر داد و بیان کرد : امیدواریم با استفاده از تجربیات خوب و موفق سال گذشته بتوانیم طرح های تقویت شده و هماهنگ تر در زمینه های ترافیکی و کنترل جمعیت و تامین نظم و امنیت زائران را به اجرا بگذاریم.

سردار سرتیپ فتحی زاده اظهارداشت : خدماتی که به زائران در قالب موکب ارائه می شود نیاز به نظارت و هماهنگی دارد، البته در این رابطه اقدامات زیرساختی در حال انجام است.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است