خوزستان خبر
کد خبر: 2388       جمعه 29 شهريور 1398 در 13:52
| ف | | |

درخت انقلاب از لحظه رویش تا امروز با خون شهدای انقلاب آبیاری شده

 درخت انقلاب از لحظه رویش تا امروز با خون شهدای انقلاب آبیاری شده

فرمانده سپاه حضرت ولی (عج) خوزستان گفت :درخت انقلاب از لحظه رویش تا امروز با خون شهدای انقلاب آبیاری شده و سبب قدرت انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، سردار شاهوار پور در سخنان پیش از خطبه نماز حمعه اهواز با گرامی داشت هفته دفاع مقدس یاد شهدای ترویستی ۳۱ شهریور سال گذشته را پاس داشت و گفت: درخت انقلاب از لحظه رویش تا امروز با خون شهدای انقلاب آبیاری شده و هم سبب قدرت انقلاب اسلامی ایران است.
وی خاطر نشان کرد که دشمن بعثی در ۳۱ شهریور۵۹ به هوای برهم زدن ساختار انقلاب نوپای حمهوری لسلامی ایران به کشور حمله کرد اما مجاهدات ها و رشادت های فرزندان غیور انقلاب تمام نقشه های صدام و هم پیمانانش رو نقش بر آب کرد.
سردار شاهوار پورافزود :در ۸سال دفاع مقدس خورزستان به عنوان شاهراه و رگ حیاتی کشور بیشترین حملات رو تحمل کرد ولی مردم خوزستان در تمام این دوران ثابت کردن که همراه انقلاب و رهبری بودند و دشمن رو زمین گیر کردند .
وی افزود حادثه ترویستی ۳۱ شهریور ۹۷ ثابت کرد که انقلاب هنچنان در مسیر درست خود حرکت می کند و چون دشمن نمیتواند به انقلاب صربه بزند از راه ترویستی وارد می شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است