خوزستان خبر
کد خبر: 2378       یکشنبه 24 شهريور 1398 در 17:15
| ف | | |

آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خوزستان

 آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه خوزستان

سال تحصیلی حوزه های علمیه خوزستان امروز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، رئیس حوزه های علمیه خوزستان در این مراسم گفت :همگان باید نسبت به ارتقای سطح حوزه‌های استان مسؤولیت پذیر باشند.

آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری افزود : همگان انتظار ارائه طرح جدید از حوزه استان برای ارتقای بهبود کیفیت‌ها را دارند و در این باره همه طلاب، اساتید، مدیران و بزرگان حوزه استان مخاطب هستند.

وی ادامه داد : مدیران و مؤسسان حوزه‌ها بیشتر موظف به یاری هستند، تصمیم بر تشکیل شورایی از مؤسسان، مدیران و برخی ائمه جمعه مرتبط با حوزه‌های علمیه است تا سمینار‌ها و جلساتی برای ارتقای حوزه استان برگزار شود.

مدیر حوزه علمیه خوزستان گفت: در سال تحصیلی جدید با کاهش اعتبارات هزینه‌های جاری و معضلات تجهیز و تعمیر مدارس رو به رو هستیم.
مدیر حوزه علمیه خوزستان  نیز در این مراسم گفت : وظیفه کنونی ما آمادگی برای خدمت ارزشمند سربازی امام زمان (عج) لحاظ روحی و علمی و توان اجرای فعالیت‌های تبلیغی است و از سوی دیگر موضوع تبلیغ نباید مانعی از درس خواندن و تلاش‌های علمی و اخلاقی باشد.

حجت الاسلام بهرام پور افزود :در علم آموزی نباید تنها تلاش مان به عنوان ظرف تلقی شود بلکه نیازمند توفیق الهی هستیم و با داشتن آن، تحصیل علم و دستاوردهایش به مراتب برای ما بیشتر است.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است