خوزستان خبر
کد خبر: 2368       شنبه 02 شهريور 1398 در 23:37
| ف | | |

تحویل 110 منزل به مردم سیل‌زده منطقه عین2 اهواز

تحویل 110 منزل به مردم سیل‌زده منطقه عین2 اهواز

تولیت حوزه علمیه بقیه‌الله تهران گفت: امروز از قریب به 500 خانه بازدید کردیم و تفاهم نامه بازسازی بیش از 300 خانه را بستیم، همچنین 280 خانه در حال انجام کار هستند که 110 منزل آماده تحویل هستند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت‌الاسلام سعید دسمی، تولیت حوزه علمیه بقیه‌الله تهران، امشب در مراسم تحویل 110 منزل به مردم سیل‌زده منطقه عین‌دو اهواز، اظهار کرد: خدمات ناچیز و مختصری را به مردم غیور این خطه هدیه دادیم و بنای ما بر این است که آنچه از این خدمت شروع شده است، استمرار پیدا کند تا  بتوانیم بخش قابل توجهی از مشکلات و سختی‌های این منطقه را کاهش دهیم.

وی افزود: امروز از قریب به  500 خانه بازدید کردیم و تفاهم نامه بازسازی بیش از 300 خانه را بستیم، همچنین 280 خانه در حال انجام کار هستند که 110 منزل آماده تحویل به عنوان هدیه‌ای از مقام معظم رهبری به این مردم است.

تولیت حوزه علمیه بقیه‌الله تهران، خطاب به مردم منطقه عین2، عنوان کرد: از شما استدعا دارم که با صبوری و حوصله همراه ما باشید تا بتوانیم سختی‌های ابتدای راه بازسازی کامل را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: امروز پس از گذشت 55 روز توانستیم 110 خانه را به نتیجه برسانیم در آینده نیز با سرعت بالاتر و کیفیت بیشتر خانه‌های باقی مانده را تکمیل خواهیم کرد.

دسمی، ضمن اشاره به مشکلات زیربنایی منطقه عین دو، بیان کرد: یکی از این مشکلات آب است که مردم ساعت‌ها از آن محروم‌اند، مسیله فاضلاب نیز یک مشکل اساسی است که سریعا باید حل شود.

وی افزود: مسوول اداره فاضلاب نیز به ما قول داده‌اند که مشکلات را حل کنند و ما از آن‌ها می‌خواهیم که قول‌های خود را به سرانجام برسانند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است