خوزستان خبر
کد خبر: 2362       جمعه 01 شهريور 1398 در 16:12
| ف | | |

امام جمعه اهواز:

بی‌توجهی به شعارهای انقلاب، مساوی خسارت‌های متعدد

 بی‌توجهی به شعارهای انقلاب، مساوی خسارت‌های متعدد

امام جمعه اهواز گفت: اگر بی‌توجهی به شعارهای انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه‌ای از 40 سال گذشته اتفاق نمی‌افتاد شاهد خسارت‌های متعدد نمی‌شدیم و بی شک مردم ایران اسلامی نیز دستاوردهای بیشتری می‌دیدند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالنبی موسوی فرد با گرامیداشت روز پزشک ، با اشاره به سفر اخیر امامان جمعه با مقام معظم رهبری گفت: در دیداری که مقام معظم رهبری داشتم مشکلات آب و فاضلاب در اهواز را از اولویت حل در استان اعلام کردم و در چند روز اخیر دستور تامین منابع مالی برای حل مشکلات آب و فاضلاب در 300 نقطه اهواز از سوی ریس جمهور و با توجه به دستور مقام معظم رهبری صادر شد.
وی در ادامه ضمن اشاره به فرا رسیدن هفته دولت ، افزود: انقلاب اسلامی سنگرها را اتفاقی فتح نکرده و این خون شهدا است که برای ما افتخار است به همین دلیل حداقل کاری که می‌توانیم انجام دهیم نامگذاری چند خیابان و استفاده از بیلبوردهای سطح شهر برای نصب عکس آن بزرگواران است؛ توجه به خانواده شهدا نیز همان گونه که در برنامه‌ها موجود است اما با جدیت بیشتر باید ادامه پیدا کند.
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که مرتبط با غفلت از جریان انقلابی است، عنوان کرد: اگر بی‌توجهی به شعارهای انقلاب و غفلت از جریان انقلابی در برهه‌ای از چهل سال گذشته اتفاق نمی‌افتاد شاهد خسارت‌های متعدد نمی‌شدیم و بی شک مردم ایران اسلامی نیز دستاوردهای بیشتری را می‌دیدند.
وی افزود: بسیاری از مشکلات کنونی، ناشی از غفلت به همان نکته‌ای است که مقام معظم رهبری فرمودند و برای تحقق کامل ارکان اسلامی که در سال‌های مختلف توسط رهبری تبیین شده است باید 5 گام موثر برداشته شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است