خوزستان خبر
کد خبر: 2354       یکشنبه 27 مرداد 1398 در 11:47
| ف | | |

آغاز جشنواره فیلم کودک و نوجوان خوزستان از 31 مردادماه

آغاز جشنواره فیلم کودک و نوجوان خوزستان از 31 مردادماه

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان استان خوزستان از ٣١ مرداد ماه لغایت ٤ شهریور ماه در دو سانس ۱۹/۳۰و ۲۱/۳۰ در محل سینما هلال اهواز و با حضورعلاقه مندان به حوزه سینما برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مراسم رونمایی از پوستر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان خوزستان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از خبرنگاران در محل تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد .

مراسم رونمایی از پوستر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان استان خوزستان ، امروز ٢٦ مرداد ماه با حضور محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، ناصر آریایی نیا ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، پرویز عزیزی ، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، سید امین سپهریان ، رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد .

محمد جوروند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر جشنواره ،ضمن تقدیر از حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه در این مراسم گفت : سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان استان خوزستان از ٣١ مرداد ماه لغایت ٤ شهریور ماه با اکران ١٠ فیلم کودک و نوجوان از سینمای ایران ، فرانسه و مکزیک در دو سانس ۱۹/۳۰و ۲۱/۳۰ در محل سینما هلال اهواز و با حضورعلاقه مندان به حوزه سینما برگزار می گردد .

جوروند افزود : کارگاه آموزش فیلم نامه نویسی کودک و نوجوان ، کارگاه عروسک سازی ، اجرای نمایش عروسکی ، موسیقی کودک ، غرفه های متنوع شامل فروش بازیهای فکری ، نقاشی چهره کودکان ، ایستگاه نقاشی ، آموزش فیلم سازی از برنامه های بخش جنبی سی دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان خوزستان است .

دبیر جشنواره گفت : یک کار بسیار خوب و نویی که در این دوسال در جشنواره فیلم کودک و نوجوان خوزستان اجرایی شده است ، استفاده از خود کودکان و نوجوانان در امر داوری فیلم های جشنواره می باشد که در این خصوص از ٣٠ داور کودک و نوجوان جهت حضور در این جشنواره دعوت به عمل آمده است که در جلساتی به نقد و بررسی فیلم های جشنواره می پردازند .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد : امسال فیلم های خاطره انگیز سینمای کودکان و نوجوانان در ١٤٣ نقطه از مناطق سیل زده و کم برخوردار کشور که حدود ١٥ نقطه آن در استان خوزستان در نظر گرفته شده است ، اکران می شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است