خوزستان خبر
کد خبر: 2351       شنبه 26 مرداد 1398 در 14:07
| ف | | |

مدیرعامل جدید آبفا اهواز معارفه شد

مدیرعامل جدید آبفا اهواز معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل جدید و پیشین شرکت آب و فاضلاب اهواز ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل جدید و پیشین شرکت آب و فاضلاب اهواز ظهر امروز برگزار شد.

‌فاضل عبیات معاون امور عمرانی استانداری بیان کرد: وضعیت آب و فاضلاب، به عنوان جدی‌ترین چالش زیرساختی اهواز، یک مقوله استراتژیک و نیازمند نگاه ملی است.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه طرح جامع آب و فاضلاب اهواز قدیمی است و نیاز به بازنگری دارد، عنوان کرد: تعدادی از مناطق پیرامونی موسوم به ناکارآمد که به طرح جامع شهر اهواز اضافه شده‌اند، باید در طرح جامع آب و فاضلاب نیز گنجانده شوند و به آنها خدمات رسانی کرد.

 سرپرست پیشین آبفا اهواز نیز در این مراسم با بیان اینکه در ۴ ماه گذشته، ۳۵ پروژه فاضلاب به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان در اهواز اجرا شده، اظهار کرد: شبکه آب و فاضلاب اهواز و خوزستان فرسوده است و در شان مردم نیست.

حقیقی پور بیان کرد: ۶۵ کیلومتر شبکه فاضلاب در کلانشهر اهواز ریزش کرده و یا پتانسیل بالای ریزش دارد که باید در سطح ملی مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص شبکه آب نیز گفت: بزرگترین مشکل شهر اهواز در این بخش، نبود مخزن کافی است به طوری که کوچک ترین تنش، بعضی مناطق را ۴۸ ساعت با مشکل مواجه می‌کند.

بهنام مریدی مدیرعامل جدید آبفا اهواز نیز اظهار کرد: مشکلات آبفا را نمی‌توان به شخصی نسبت داد و شبکه فرسوده و توسعه نامتوازن اهواز مشکلات زیادی را به وجود آورده است.

وی افزود: حکم مدیرکلی ستاد بحران خوزستان برای من تا مرحله تایپ و امضا هم پیش رفت و برای تصدی ادارات کل ثبت احوال استان های تهران و البرز نیز پیشنهاد داشتم اما علاقه داشتم به مجموعه اصلی خودم که در بدو استخدام، آنجا بودم، برگردم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فردوس کریمی مدیرعامل سابق آبفا اهواز در فروردین ماه سال جاری به علت بحرانی شدن وضعیت  فاضلاب اهواز، از سمت خود برکنار شد و از آن زمان تاکنون حقیقی‌پور مدیرعامل آبفا خوزستان با حفظ سمت، سرپرستی شرکت آبفا اهواز را برعهده داشت.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است