خوزستان خبر
کد خبر: 2346       جمعه 25 مرداد 1398 در 14:03
| ف | | |

مذاکره برای رفع تحریم بود نه برای بی آبروی آمریکا

 مذاکره برای رفع تحریم بود نه برای بی آبروی آمریکا

امام جمعه اهواز گفت: مذاکره برای رفع تحریم ها بود نه بی آبروی آمریکا ، مردم با گرانی و مشکلات میسازند اما نمی توانند با بی عدالتی کنار بیایند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت السلام و المسلمین موسوی فر با تبریک عید غدیر و ولادت امام هادی (ع) گفت:50 ماه از امضای برجام می گذرد و به نقل وزیر خارجه کشور، طرف اروپایی حتی به ۱ درصد تعهدات خود عمل نکرده است ،اما ایران به تمام تعهدات خود به درستی عمل کرد و این به معنای آن است که چشم به خارج دوختن و چشم به کدخدا بستن که باعث شد مملکت ما کارهای آن بخوابد.
وی با اشاره به موفقیت کشور در شکست آمریکا و همدستانش در جریان تحریم ها افزود: ما در منطقه به لحاظ فناوری و علمی حرف نخست را میزنیم و در بسیاری از حوزه هاحرف ها برای گفتن داریم .
خطیب نماز جمعه گفت : ما در خیلی از مسائل حرف اول را میزنیم اما بعضی ها با عملکردشان دل مردم را به درد می آورند ،بنا بود دلار از 4 هزار تومان به یک هزار برسد اما خلف وعده شد .
وی با اشاره به عدم پرداخت حقوق کارگران در برخی سازمانها و ارگانها پس از گذشت ماهها تصریح کرد: عدم پرداخت حقوق شرمندگی برای نان آور خانواده بوجود می آورند، نظارت ها در خیلی از موارد به ویژه در قیمت مواد غذایی ، کرایه خودرو و قیمت بلیط ها به صورت جد انجام نمی‌شود .
در پایان امام جمعه اهواز از حمایت مردم ایران اسلامی و مردم خوزستان از تمامی حرکت های ضد فساد قوه قضاییه بخصوص حضرت آیت الله رییسی سخن گفت که این بیان با تکبیر نمازگزاران همراه بود .

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است