خوزستان خبر
کد خبر: 2343       دوشنبه 21 مرداد 1398 در 09:37
| ف | | |

صرفه جویی 32 میلیارد ریالی در شبکه برق اهواز

 صرفه جویی 32 میلیارد ریالی در شبکه برق اهواز

با تعمیر اساسی ترانسفورماتورهای برق اهواز، ۳۲میلیارد ریال در شبکه برق این کلانشهر صرفه جویی شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، معاون بهره برداری شرکت توزیع برق اهواز گفت: ترانسفورماتور‌ها بعنوان اجزای اصلی و گران مورد توجه ویژه قراردارندکه بمنظور پایداری برق مشترکین در فصل تابستان و تامین ولتاژ مطلوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

سعیدآقائی افزود: در این راستا تعداد۹۰۰دستگاه ترانسفورماتور معیوب درنقاط مختلف کلانشهر اهواز شناسایی و پس از انتقال به کارگاه ترانس رفع اشکال و مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت.

وی با اشاره به اهمیت همکاری دوسویه بین مصرف کننده و توزیع کننده انرژی بیان داشت: با توجه به افزایش دما و بالا رفتن مصرف برق، مراقبت از تجهیزات و نگهداری شبکه دارای اهمیت زیادی است که طی یکسال گذشته تعداد۸۰ دستگاه ترانسفورماتور که دچار اشکال ۱۰۰ درصدی شده بودند از سطح شبکه جمع آوری و به دست متخصیص این شرکت در کارگاه ترانس تعمیرات اساسی شده است.

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق اهواز اظهار داشت:  در چهارماهه اول امسال شاخص خاموشی شرکت به ازای هرمشترک در سال (SAIDI)  به نسبت مدت مشابه در سال ۹۷ به میزان۲۳ درصد کاهش یافته است که البته به منظور افزایش رضایتمندی مشترکین محترم و مطابق چشم انداز ۱۴۱۰ باید به ۹۹ دقیقه در سال برسیم.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است