خوزستان خبر
کد خبر: 2334       یکشنبه 16 تير 1398 در 13:01
| ف | | |

با محوریت تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی؛

دوره طلایه داران فردا ویژه دانش آموزان خوزستانی برگزار می‌شود

دوره طلایه داران فردا ویژه دانش آموزان خوزستانی برگزار می‌شود

حجت الاسلام محمدیان از برگزاری دوره طلایه داران فردا ویژه ۸۰۰ دانش آموز دختر و پسر خوزستانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام اکبر محمدیان، مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خوزستان، از برگزاری دوره طلایه داران فردا خبر داد و گفت: این دوره با محوریت مباحث فرهنگی و آشنایی با دستاورد‌های انقلاب اسلامی برای ۸۰۰ دانش آموز دختر و پسر خوزستانی از ۹ تیرماه آغاز و تا ۱۵ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خوزستان پیرامون فعالیت‌های تابستانه اتحادیه عنوان داشت: برنامه تابستانه طلایه داران فردا در سه محور فرهنگی، معرفتی و دانش افزایی در همه دفاتر استانی (۱۶ دفتر) اتحادیه با حضور مدرسان مطرح استانی در حال برگزاری است و در پایان، اردوی ویژه برگزیدگان دوره به مشهدمقدس برگزار می‌شود.

این مقام مسؤول در رابطه با محتوای دوره بیان داشت: محتوای دوره در رابطه با تهدید‌های صورت گرفته در بدنه قشر دانش آموز، پرسش و پاسخ با محوریت مباحث اعتقادی و دستاورد‌های انقلاب اسلامی، دشمن شناسی و شیوه‌های تقابل با دشمنان است.

حجت الاسلام محمدیان افزود: یکی از محور‌های دوره طلایه داران فردا کار تشکیلاتی صرف با دانش آموزان است؛ از سوی دیگر ۸۰ درصد برگزاری برنامه‌های تابستانه و اجرای شان بر عهده دانش آموزان است.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم به صورت عملیاتی دانش آموزان را با کار تشکیلاتی، گروهی و جمعی در طول دوره‌های تابستانه آشنا کنیم تا در مدرسه از پس کار‌های مشترکی که به بدان‌ها محول می‌شود .

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است