خوزستان خبر
کد خبر: 2331       جمعه 07 تير 1398 در 15:07
| ف | | |

بدست آمدن دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در اوج تحریم های دشمنان

 بدست آمدن دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در اوج تحریم های دشمنان

امام جمعه اهواز گفت : دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در اوج تحریم های دشمنان بدست آمده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه اهواز با بیان این مطلب افزود : پیشرفت هایی که در بیش از چهل سال انقلاب اسلامی کشورمان بدست آورده است ، مرهون مدیریت جهادی است.

وی تاکید کرد : بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری مدیران باید جهادی کار کنند و برای حل مشکلات کشور همت و تلاش کنند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد : هر وقت پهپاد آمریکایی به هنگام تجاوز به حریم کشورمان توسط نیروهای مسلح ساقط می شود این از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است و باید شاکر آن باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد  اظهارداشت : ما در قبل از انقلاب پزشک برای درمان بیماری ها وارد کشور می کردیم اما امروز شاهدیم که کشورمان در عرصه پزشکی پیشرفت های بزرگی کرده است و ایران اسلامی در اوج اقتدار و جایگاه بالا می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات سیل زدگان خوزستانی گفت : مسئولان نباید سیل زدگان را فراموش و برای حل مشکلات آنها تلاش کنیم .

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد همچنین خواستار رسیدگی به مشکلات کشاورزان و فراهم شدن منابع آبی آنان برای کشت تابستانه شد.

خطیب جمعه اهواز بر ضرورت معرفی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در ادارات و دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد و افزود : مسئولان هرچه بیشتر برای حل مشکلات مردم از جمله گرانی ها و بیکاری همت و تلاش کنند.

وی با گرامی داشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و شهدای مظلوم هفتم تیر و هفته قوه قضائیه گفت : مردم از دستگاه قضایی برخورد با دانه درشت ها و افرادی که با انبار کردن کالاها ثروت زیادی را کسب کرده اند را می خواهند و در این زمینه قوه قضائیه خوب شروع کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد همچنین فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تسلیت و همگان را به شناخت بیشتر زندگانی و سیره این امام همام دعوت کرد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است