خوزستان خبر
کد خبر: 2312       پنجشنبه 02 خرداد 1398 در 12:22
| ف | | |

برگزاری همایش مقاومت رمز پیروزی در اهواز

 برگزاری همایش مقاومت رمز پیروزی در اهواز

بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر همایش مقاومت رمز پیروزی است در اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم گفت : آزاد سازی خرمشهر شاخص حرکت مخلصانه ملت ایران در برابر کفار است.

آیت الله کعبی افزود :سوم خرداد ماه و فتح خرمشهر نشان داد ،سرنوشتی همچون  صدامیان برای آمریکا و صهیونیست رقم خواهد خورد .دشمن اگر تجاوز به کشور را اراده کند آزاد سازی هایی مانند خرمشهر در پیش خواهد بود.

وی افزود :روحیه ی جهاد و شهادت طلبی مردمان و رزمندگان نشان مرادنگی و غیرت فاتحان خرمشهر بود و این الگوییست برای همه.و فتح خرمشهر فتح ارزشها بود.اهتزار پرچم ملت ایران در بالای مسجد جامع خرمشهر نماد پیروزی و هویت و اقتدار ملی با عمل به تکلیف شرعی بود.
آیت الله کعبی افزود روحیه ی همین فاتحان خرمشهر جنوب لبنان را آزاد کرد و دفاع از حرم هم مدیون روحیه ی جهادی و ایثار مقاومت مردم در آزاد سازی خرمشهر بود.

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان نیز در این مراسم  گفت : عملیات بسیار سخت و پیچیده آزاد سازی خرمشهر بایک ریسک بالا طراحی شد و ما باید شهر را آزاد میکردیم و نقطه ی استراتیژیکی برای ما بود.
سردار شاهوار پور  افزود :روحیه ی جهادی که رزمندگان ما داشتند توانستیم ضربه ی سنگینی به دشمنان بزنیم.
وی افزود :حضور نیروهای دواطلب بسیجی در عملیات آزاد سازی خرمشهر به چشم میخورد این افراد در کنار ارتش و سپاه به مجهادت جانانه انجام می دادند. وآزاد سازی خرمشهر یک مطالبه ی عام از سوی امام خمینی (ره )و مردم بود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است