خوزستان خبر
کد خبر: 2258       جمعه 30 فروردين 1398 در 17:23
| ف | | |

امام جمعه موقت اهواز :

در سیل اخیر خوزستان شاهد همدلی ، وحدت برای کمک رسانی به سیل زدگان هستیم.

 در سیل اخیر خوزستان شاهد همدلی ، وحدت برای کمک رسانی به سیل زدگان هستیم.

امام جمعه موقت اهواز گفت : در سیل اخیر خوزستان شاهد همدلی ، وحدت برای کمک رسانی به سیل زدگان هستیم.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، آیت الله محسن حیدری در خطبه های نماز جمعه اهواز افزود : مردم ، گروه های جهادی ، سپاهیان ، ارتشیان ، نیروی انتظامی و امدادگران به یاری مردم شتافتند و از همه ی آنها تقدیر می کنیم.

وی با اشاره به اینکه سیل در بیش از 25 استان کشور به وقوع پیوست اظهارداشت : در این سیل بی سابقه و با این حجم بزرگ سیلاب و آب ، سدهای خوزستان این میزان حجم بزرگ را کنترل کرده است.

امام جمعه موقت اهواز ادامه داد : این سیل موجب خسارت و تخریب منازل ، زمین های کشاورزی ، زیرساخت ها و جاده های استان شده است و طبق وعده ای که مسئولان داده اند  خسارت های کشاورزان ، روستائیان ، دامداران و افرادی که دچار خسارت درسیل شده اند ، جبران می شود.

آیت الله حیدری با اشاره به اینکه بارندگی و باران های اخیر موجب برکت و سیرآب شدن مناطق خشک شده است گفت : اگر اقداماتی از جمله لایروبی رودخانه ها  از قبل صورت می گرفت این میزان خسارت به وجود نمی آمد و نیاز است مسئولان برای جلوگیری از بحران های مشابه این اقدامات را پیگیری و انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدام اخیر ترامپ در قرار دادن نام سپاه در گروه های تروریستی افزود : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها از جمله دفاع ، توسعه و پیشرفت کشور نقشی اثرگذار دارد که نمونه آن کمک رسانی به مناطق سیل زده ی خوزستان است و این اقدام ترامپ را محکوم می کنیم.

امام جمعه موقت اهواز همچنین فرا رسیدن میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) را تبریک گفت و همگان را به شناخت بیشتر سیره ، منش و فرهنگ مهدودیت دعوت کرد. 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است