خوزستان خبر
کد خبر: 2252       پنجشنبه 29 فروردين 1398 در 12:28
| ف | | |

پرداخت خسارت سیل را به‌صورت جدی پیگیری می‌کنیم

پرداخت خسارت سیل را به‌صورت جدی پیگیری می‌کنیم

رئیس قوه قضائیه گفت: در جلسه مشترک با سران سه قوه مسئله سیل و پرداخت خسارات به‌صورت جدی مطرح شد و حتما همانطور که رهبری عزیز فرمودند این موضوع را به‌طور جدی پیگیری می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز در جمع خانواده شهدای خوزستانی اظهار کرد: توفیق است در آستانه میلاد حضرت حجت در جمع عشایر عرب، بختیاری، لر، بهمئی، قشقایی و همه اقوام خوزستان هستیم کسانی که همیشه ایستادگی آن‌ها و دفاع‌شان از اسلام و این سرزمین زبانزد است.

رئیس قوه قضائیه افزود: در جای‌جای این استان زنان و مردان زیادی هستند که خاطراتی از ایستادگی و رشادت دارند، خوزستان یادآور ایستادگی برابر استکبار و برابر فتنه‌ها در طول تاریخ بوده است.

وی بیان کرد: در جلسه مشترک با سران سه قوه مسئله سیل و پرداخت خسارات به‌صورت جدی مطرح شد و حتما همانطور که رهبری عزیز فرمودند این موضوع را به‌طور جدی پیگیری می‌کنیم و امیدواریم این مسئله به‌زودی عملی شود تا خاطره تلخ سال ۹۵ از ذهن مردم پاک شود.

رئیسی با بیان اینکه ما نباید دو بار گرفتار یک مشکل شویم، گفت: باید راهکارهای مقابله با سیل را پیدا کرد که دیگر شاهد این حوادث نباشیم، یعنی از برکات نزولات الهی استفاده کنیم و آسیب‌ها را برطرف کنیم.

وی عنوان کرد: ما پیگیری‌ها و بررسی‌هایی در موضوع سیل خواهیم داشت که مردم را در جریان این موضوع قرار می‌دهیم.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به اینکه بارندگی در همه نقاط موجب برکات و خیراتی است، تأکید کرد: باید تهدیدهای بارندگی شدید را به فرصت برای پیشرفت در زندگی مردم تبدیل کرد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است