خوزستان خبر
کد خبر: 2235       چهارشنبه 28 فروردين 1398 در 10:26
| ف | | |

ترمیم پل تخریب شده در جاده اهواز- خرمشهر

 ترمیم پل تخریب شده در جاده اهواز- خرمشهر

پل تخریب شده در جاده اهواز – خرمشهر ترمیم شد

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: این پل که بعد از پادگان حمید دراین مسیر واقع شده است ، قدمتی بیش از 50 سال داشت که به دلیل فشار ناشی از آب جاری در زیر آن تخریب شد.
غلامعباس بهرامی با اشاره به اینکه ترمیم این پل با سرعت عمل نیروهای راهداری انجام شد، افزود: در طول این مدت تردد در این مسیر قطع نشد و عبور و مرورخودروها از کنارگذر در جریان بود.
.وی خاطرنشان کرد: بعد از عبور از شرایط سیلابی استان یک پل با مهندسی جدید جایگزین پل فعلی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان یادآور شد: وضعیت این جاده به روال عادی بازگشته است و مشکلی در مسیر وجود ندارد.
بهرامی نیا بار دیگر با رد ادعای مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه تخریب این پل به دلیل نشست و یا رانش زمین بوده است  گفت: نیروهای راهداری در تمام جاده های استان حضور دارند تا در صورتی که هرکدام از مسیرها دچار مشکل شد نسبت به بازگشایی آن اقدام کنند.
جاده آبادان - اهواز برای چندمین بار در 10  گذشته  بر روی خودروها بسته و بعد از آن برابر اعلام پلیس راه استان جاده اهواز- خرمشهر به عنوان مسیر جایگزین تعیین شد.

سیلاب ناشی از طغیان رودخانه های دز، کارون و کرخه به بسیاری از مناطق خوزستان خسارت زده و تاکنون دستور تخلیه 270 روستای این استان صادر شده است.
170 هزار و 584 نفر سیل زده از چهارم فروردین ماه تاکنون در خوزستان امدادرسانی شدند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است