خوزستان خبر
کد خبر: 2227       دوشنبه 26 فروردين 1398 در 22:47
| ف | | |

روند خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده خوزستان افزایشی باشد

روند خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده خوزستان افزایشی باشد

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر گفت: روند خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده خوزستان افزایشی و رو به رشد باشد و به‌منظور مقابله با گرمای خوزستان و تأمین اقلام بهداشتی موردنیاز سیل‌زدگان باید بسیج حداکثری امکانات صورت پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر عصر امروز از اردوگاه ثامن‌الائمه حمیدیه بازدید کرد.

حجت‌الاسلام عبدالحسین معزی پس از بازدید از اردوگاه اسکان اضطراری ثامن‌الائمه شهرستان حمیدیه، اظهار کرد: در کمک به سیل‌زدگان دقت شود کرامت و شخصیت انسانی آنان حفظ شود، چراکه اساساً این افراد تا قبل از وقوع سیل و ویران شدن زندگی، دارای اعتبار و یک زندگی آبرومند بودند.

وی افزود: مسؤولین با تمام قوت امکانات و نیازمندی‌های متأثران ناشی از وقوع سیل را فراهم کنند و در این میان نمی‌توان کمک و حمایت همه‌جانبه مردم را نیز نادیده گرفت.

نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد: روند خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده خوزستان افزایشی و رو به رشد باشد و به‌منظور مقابله با گرمای خوزستان و تأمین اقلام بهداشتی موردنیاز سیل‌زدگان باید بسیج حداکثری امکانات صورت پذیرد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است