خوزستان خبر
کد خبر: 2190       یکشنبه 19 اسفند 1397 در 15:53
| ف | | |

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:

«تداوم»، «عدم تحریف» و «کار نو» سه توصیه مقام معظم رهبری به مجریان راهیان‌نور است

«تداوم»، «عدم تحریف» و «کار نو» سه توصیه مقام معظم رهبری به مجریان راهیان‌نور است

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: «تداوم»، «عدم تحریف» و «کار نو» سه توصیه مقام معظم رهبری به مجریان راهیان‌نور است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، سردار یعقوب سلیمانی امروز در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه راهیان‌نور برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تداوم دفاع مقدس بستری مناسب است، اظهار کرد: قرارگاه مرکزی راهیان‌نور با نگاه و رویکرد محورمردم فضا را آماده کرده تا این اردوی عظیم توسط خود مردم مدیریت شود.

وی با تاکید بر اینکه اصل کار ما حمایت همه جانبه از راهیان‌نور است، عنوان کرد: تداوم، عدم تحریف و کار نو سه توصیه رهبر معظم انقلاب به دست‌اندرکاران و مجریان راهیان‌نور است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اجرای طرح رصد و پایش و توجه به مسائل ایمنی و امنیتی و طرح اعتلا راهیان‌نور از جمله اقدامات ما است، خوشبختانه امسال امنیت و ایمنی کاروان‌های راهیان‌نور نسبت به گذشته بیشتر است.

سلیمانی عنوان کرد: امسال بیش از ۱۲ استان برای راهیان‌نور با خودروهای شخصی خود سامان‌دهی شدند، همچنین اردوهای ترکیبی-تلفیقی نیز برای اولین بار صورت خواهد گرفت، که در آن بخشی از زائران در کرمانشاه علاوه بر حضور در مناطق عملیاتی، فعالیت‌های عمرانی نیز انجام می‌دهند.

وی با تاکید بر توجه به جوانان و نوجوانان در اردوهای راهیان‌نور، اظهار کرد: امسال برای نخستین‌بار قریب به ۱۲۰۰ نفر از زائران در مراسم اعتکاف در منطقه عملیاتی دارخوین حضور پیدا می‌کنند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است