خوزستان خبر
کد خبر: 2188       یکشنبه 19 اسفند 1397 در 15:43
| ف | | |

تجلیل از 40 مادر و همسر شهید در اهواز

 تجلیل از 40 مادر و همسر شهید در اهواز

از 40 نفر از مادران و همسران شهدای خوزستان در ششمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، استاندار خوزستان در حاشیه این مراسم که در مجتمع فجر اهواز برگزار شد گفت: اجر مادران شهدا نزد خدا کمتر از شهدا نیست، زیرا این بانوان مقاومت و ایستادگی کرده و تمام سختی ها را به جان خریدند.
غلامرضا شریعتی مادران و همسران شهدا را اسوه های صبر و بردباری در مقابل مشکلات عنوان کرد و افزود: مادران و همسران شهدا تمام مشقات و سختی ها و رنج فقدان و دوری از همسران و فرزندان خود را برای رضای خدا و اسلام و انقلاب تحمل کردند، خدا نیز در قرآن اجر صابران را بی حساب و کتاب دانسته است.
 سیده فرانک موسوی مدیرکل امور زنان و خانواده استاندای خوزستان هم منظور از برگزاری این جشنواره را جریان سازی فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: موضوعاتی که امروز در زمینه دفاع مقدس و تجلیل از خانواده شهدا مطرح می شود برای الگوپردازی و معرفی سبک زندگی ایرانی اسلامی است.
در ششمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت همچنین از کتاب های داستان بلند امن ترین جای دنیا، مجموعه داستان آغاز یک انتظار، مجموعه خاطرات بانوان ایثارگر روزی که به شهرم بازخواهم گشت، راوی کتاب خاطره ای برای تو، دلنوشته های برای شهدا برایت می نویسم، خاطرات شهید پروین کلانتر هرمزی ظهر سرخ اسفند، مجموعه خاطرات منتخب جشنواره لیلاهای سرزمین من و فرهنگ اعلای شهدای زن خوزستان رونمایی شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است