خوزستان خبر
کد خبر: 2183       جمعه 17 اسفند 1397 در 16:18
| ف | | |

امام جمعه موقت اهواز گفت:

سرعت حرکت انقلاب اسلامی در گام دوم

 سرعت حرکت انقلاب اسلامی در گام دوم

حرکت انقلاب اسلامی در گام دوم چهل سالگی با سرعت و پیشرفت‌های عظیم‌تری همراه خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، آیت الله حیدری در خطبه های نماز جمعه اهواز با تبریک فرارسیدن ماه رجب با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: در این بیانیه مهم مقام معظم رهبری نگاهی به گذشته داشتند و در پرتو این گذشته درخشان گام دوم انقلاب را تبیین کردند.
وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری تاکید کردند پیمودن راه در گام دوم آسان تر از گام اول است و همه راه آن مملو از پیروزی و موفقیت برای ملت ایران است که در همین گام دوم انقلاب رخ می‌دهد.
حیدری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتصاب ریاست قوه قضاییه آن را یکی از اقدامات گام دوم انقلاب از سوی رهبر انقلاب دانست و افزود: امیدواریم آیت‌الله رئیسی با پیاده کردن مفاد گام دوم انقلاب با کمک جوانان انقلابی و فاضل و مشورت قضات باتجربه موفق باشند؛ همچنین از آیت‌الله لاریجانی تقدیر می‌کنیم چراکه اقدامات خوبی در مبارزه با فساد داشتند.
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به ۲۰ اسفند روز راهیان نور، ادامه داد: سفر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس برنامه جذاب و تحول سازی است که جوانان را به طور ملموس با فرهنگ دفاع مقدس آشنا می کند.
وی افزود: سالانه ۶ تا ۷ میلیون از سراسر کشور به مناطق جنگی می روند که باید از دست اندر کاران این حرکت قدردانی شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است