خوزستان خبر
کد خبر: 2176       یکشنبه 12 اسفند 1397 در 09:41
| ف | | |

اعزام بیش از 8 هزار دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

 اعزام بیش از 8 هزار دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدس

مسؤول بسیج دانشجویی خوزستان گفت: 8 هزار و 520 دانشجو از دانشگاه‌های مختلف استان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، محمدحسین شادمان‌فر  با بیان اینکه این تعداد دانشجو در قالب 213 کاروان در اسفندماه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند افزود : این طرح تا ۲۳ اسفندماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: در مجموع بیش از 10 هزار و 520 دانشجو از ابتدای سال در قالب اردوهای راهیان نور  از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس دیدن کردند که 2 هزار نفر از آن‌ها دانشجویان استان خوزستان بودند.
مسؤول بسیج دانشجویی خوزستان با اشاره به این‌که کاروان‌های راهیان نور یکی از جلوه‌های پاسداشت دوران دفاع مقدس هستند، عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده، راویان رزمنده و به‌ویژه استادان رزمنده برای روایت‌گری در کاروان‌های دانشجویی حضور خواهند داشت؛ همچنین بازدید از تأسیسات و پروژه‌های علمی ناشی از خودباوری و جهاد متخصصان ایرانی در برنامه محتوایی کاروان‌های دانشجویی قرار دارد.

شلمچه، طلاییه، دهلاویه، هویزه، فتح المبین، فکه، چذابه، اروندکنار، پاسگاه زید، پادگان دوکوهه، پادگان گلف و مسجد جامع خرمشهر از جمله یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان هستند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است