خوزستان خبر
کد خبر: 2173       یکشنبه 12 اسفند 1397 در 09:34
| ف | | |

کشف و ضبط 119 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

 کشف و ضبط 119 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

119 قبضه سلاح غیر مجاز در عملیات پلیس طی پنج روز گذشته در استان خوزستان کشف شد و 115 نفر دراین زمینه دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، فرمانده انتظامی خوزستان  با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عاملین تیراندازی در استان اظهار داشت: بیست و هشتمین مرحله طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز و دستگیری عاملان تیراندازی به سوی منازل، مغازه ها، خودروها و افراد، با برنامه ریزی مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان ابلاغ و اجرا شد.
 سردار حیدر عباس زاده گفت : این طرح بمنظورارتقای امنیت عمومی استان اجرا شد و پلیس اطلاعات امنیت عمومی نیز با همکاری سایر یگان های انتظامی در سطح استان از 6 تا 10 اسفندماه این تعداد سلاح را کشف و ضبط و عاملین تیراندازی های غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کرد.
وی افزود : در بازرسی از مخفیگاه متهمان 119 قبضه سلاح غیرمجاز شامل 9 قبضه سلاح جنگی و 110 قبضه سلاح شکاری به همراه یک هزار و 225 عدد انواع فشنگ کشف و ضبط شد.
فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: نیروی انتظامی عزم خود را برای برخورد قانونی با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عوامل تیراندازی ها جزم کرده و با افراد خاطی هرگز مماشات نخواهد کرد.
وی همچنین در مرحله قبل اجرای این طرح در سال جاری از کشف 342 قبضه سلاح شکاری و جنگی غیرمجاز و دستگیری 272 نفر در این رابطه خبر داده بود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است