خوزستان خبر
کد خبر: 2172       جمعه 10 اسفند 1397 در 16:32
| ف | | |

خطیب جمعه اهواز:

مسئولان باید مراقب نفوذ دشمنان باشند

 مسئولان باید مراقب نفوذ دشمنان باشند

امام جمعه موقت اهواز گفت: مسئولان باید بیش از پیش مراقب نفوذ و خدعه دشمنان باشند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی در خطبه های نماز جمعه در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز افزود: مسؤولان باید مراقب نفوذ دشمن باشند، برخی ها توهم دارند که مردم در شرایط سخت رهبر را تنها می‌گذارند در حالی که مردم همواره در کنار ولایت بوده و هستند.
وی افزود: انقلاب ما اکنون به بلوغ فکری رسیده است و وظیفه همه ما این است که مبانی نظری امام راحل و مقام معظم رهبری را در دستور کار قرار دهیم و جریان نفاق را به خوبی بشناسیم.
حاجتی عنوان کرد: شناخت کارزار، معرفت به نقشه راه و باور فرمانده سه رکن مهمی است که باید ما در این جنگ نابرابر در مقابل دشمن نسبت به آنها اهمیت دهیم، چرا که برخی به دنبال به اشتباه انداختن محاسباتی مردم هستند.
امام جمعه موقت اهواز در ادامه به تصمیم استعفا توسط آیت‌الله موسوی جزایری ااشاره کرد گفت: دل همه را به خود مشغول و نگران کرد، مردم خوزستان بیش از نیم قرن با مجاهدت و حضور ایشان در فراز و نشیب‌ها آشنا هستند.
حجت الاسلام احمدرضا حاجتی افزود :مردم به  حضور آیت‌الله جزایری در فراز و نشیب‌ها آشنا هستندو رهبر معظم انقلاب همواره بر شخصیت و اهمیت آیت‌الله موسوی جزایری تصریح کردند و امیدواریم باز هم از وجود مبارک ایشان استفاده کنیم.
حاجتی همچنین به ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد امام خمینی خوزستان را مبارک و مهم خواند و اظهار کرد: بر اساس آمار خدمات مردم و دادن صدقه‌ها و کمک به نیازمندان رشد ۳۰ درصدی داشته و این آمار در این شرایط بد اقتصادی بسیار مهم است.
وی همچنین خطاب به مدیر بنیاد شهید استان خوزستان، عنوان کرد: قبور مبارک شهدا و همچنین وصیت‌نامه و عکس شهدا باید سامان‌دهی شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است