خوزستان خبر
کد خبر: 2171       شنبه 11 اسفند 1397 در 21:52
| ف | | |

مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در اهواز

 مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان در اهواز

مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، جانشین اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم که  شامگاه پنجشنبه 9 اسفند در مسجد جوادالائمه اهواز شد گفت : ملت ایران در تمامی عرصه های انقلاب به ویژه 22 بهمن نشان دادند علیرغم توطئه های دشمنان پای انقلاب خود ایستاده اند.
سرتیپ احمدی افزود  : دشمنان می خواهند با ایجاد تحریم ها ، جنگ اقتصادی و جنک روانی ملت ایران را دلسرد و ناامید کنند اما ملت ایران مقاوم و ایثارگر ایران در کنار مسئولان این مرحله سخت را خواهند گذراند.
سرتیپ میراحمدی گفت: اگر شهدای مدافع حرم در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران با تروریست ها جنگیدند برای این بود که حادثه ای نظیر 31 شهریور اهواز و سیستان و بلوچستان روزانه تکرار نشود.
وی ادامه داد : در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گروه های تروریستی با استفاده از سلاح های دشمنان و حمایت مرتجعان منطقه جمعی از فرزندان و پاسداران این ملت را به شهادت رساندند.
جانشین اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت : رهبری معظم انقلاب در این بیانیه مسیر آینده انقلاب را ترسیم و طراحی کردند و از جمله نکات مهم در این بیانیه شناخت دشمن است.
در پایان این مراسم با حضور سرتیپ امیر احمدی جانشین اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح ، سردار هاتف جانشین قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع)، سردار عباس زاده فرمانده ناجا خوزستان و مهندس عبدالرضا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خوزستان از گروههای برتر جهادی تقدیر شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است