خوزستان خبر
کد خبر: 2167       چهارشنبه 08 اسفند 1397 در 16:12
| ف | | |

تاکید شورای شهر اهواز بر شفافیت ‌مناقصه‌های نیروی انسانی شهرداری

تاکید شورای شهر اهواز بر شفافیت ‌مناقصه‌های نیروی انسانی شهرداری

عضو شورای اسلامی شهر اهواز: شهرداری پاسخگو شورای شهر نیست شفافیت در هیچ کجای کار شهرداری نیست ۲ ماه پیش برای دریافت لیست بیمه و دریافتی به شهرداری نامه ارسال شد ولی تاکنون هیچ پاسخی ارسال نشد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر اهواز امروز با دستور کار بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری اهواز در سال98 و مناقصه تامین308 نفر نیروی انسانی مورد نیاز در بخش حراست برگزار شد.

در این جلسه سیدناصر موسوی‌نژاد درباره حقوق308 نیروی انسانی بخش حراست اظهار داشت: متاسفانه شاید بتوان گفت که قراردادها یک طرفه به نفع کارفرما است. بنده نسبت به قسمت اول قرارداد معترض هستم .کارگر2 میلیون تومان می‌گیرد اما در بیمه برای او800 تومان رد شده این بر چه مبنایی است؟

وی افزود: نیرو هنگامی که آخر خدمت خود می‌خواهد تسویه حساب کند متضرر می‌شود زیرا بیمه به درستی برای او رد نشده است اگر بخش حراست ما شفافیت نداشته باشد چه انتظاری از سازمان‌های دیگر می‌رود؟ هنگامی که حراست با نیروی خود به درستی رفتار نمی‌کند تصمیم گیری برای این موضوع برای ما سخت می‌شود.

موسوی‌نژاد گفت: پیمانکار باید در این باره پاسخگو باشد. تقریبا دو ماه گذشته شورا لیستی از نیروهای خدماتی به جز خواست، پس از آن نیز لیست بیمه 4 ماه اخیر نیز درخواست شد اما تاکنون هیچ جوابی دریافت نکردیم. مردم باید درباره این موضوع بدانند که سازمان شهرداری پاسخگوی شورا نیست.

وی تصریح کرد: در شورای چهارم مصوبه‌ای مبنی بر مطالبه رئیس کمیسیون از شهرداری نیز وجود دارد پس این امر قانونی بود همچنین رئیس شورای شهر نیز نامه‌ای ارسال کرد اما باز هم پاسخی دریافت نشد.

گفتنی است در این جلسه بودجه پیشنهادی سال 98 شهرداری اهواز به مبلغ یک هزار و 660 میلیارد تومان توسط اعضای شورای شهر تصویب شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است