خوزستان خبر
کد خبر: 2162       سه شنبه 07 اسفند 1397 در 13:17
| ف | | |

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس‌جمهور:

وضعیت اقتصادی امروز نیاز به همدلی دارد

وضعیت اقتصادی امروز نیاز به همدلی دارد

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رئیس‌جمهور گفت:وضعیت اقتصادی اکنون نیاز به هماهنگی، همدلی و همراهی مردم و مسؤولان در کنار هم دارد و دولت به تنهایی توانایی عبور از این مشکلات را ندارد

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر ، آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در دیدار با معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، اظهار کرد: افراد غیرمتخصص و غیرکارشناس در خصوص مسائل مختلف اظهارنظر می‌کنند که این موضوع باعث ایجاد تنش در جامعه می‌شود. افراد متخصص باید امید و اعتماد را در جامعه تقویت کنند.

آیت‌الله شفیعی با اشاره به سخنرانی‌های رئیس‌جمهور در خصوص عبور از مشکلات، عنوان کرد: موضوع عبور از مشکلات در شرایط فعلی باید برای مردم به‌طور روشن توضیح داده شود. اقدامات دولت باید به گونه‌ای باشد که در مردم، زدگی ایجاد نشود. ناامیدی در مردم جامعه به دلیل مطرح کردن مسائل غیرفنی است که خطرناک است.

وی افزود: در خصوص سیل اخیر خوزستان افراد مختلفی اظهارنظر کردند، برخی موضوع را کاملاً بر عهده طبیعت و برخی بر عهده مدیرعامل سازمان آب و برق نهادند درصورتی‌که حرف افراد متخصص در این حوزه سند است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت باید در کنار مبانی سیاسی امیدواری را در مردم تقویت کند. درگذشته مشکلات بزرگ‌تر وجود داشت که همه را پشت سر گذاشتیم و این مشکلات را نیز پشت سر می‌گذاریم.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است