خوزستان خبر
کد خبر: 2159       دوشنبه 06 اسفند 1397 در 13:56
| ف | | |

شوشترمیزبان نخستین جشنواره ملی داستان ایرانی

 شوشترمیزبان نخستین جشنواره ملی داستان ایرانی

شوشتر نخستین جشنواره ملی داستان ایرانی را میزبانی می‌کند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر گفت: نخستین جشنواره ملی داستان‌نویسی این شهرستان روز جمعه ١٧ اسفند ماه در مجتمع فرهنگی هنری علامه شیخ (ره) با حضور و معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.
علی بهرامی افزود : این جشنواره در 2 بخش آزاد و ویژه با موضوع حمایت از کالای ایرانی در راستای جریان‌سازی فرهنگی و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در حال برگزاری می‌باشد.
وی اهداف جشنواره را نهادینه کردن اهمیت حمایت از فضای کار، تولید و تلاش جهت خدمت‌رسانی به مردم با زبان داستان و همچنین شناسایی استعدادها و ارزیابی توان ادبی کشور در حوزه ادبیات داستانی برشمرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد: پس از انتشار فراخوان جشنواره ملی داستان ایرانی (داستان مینیمال تا حداکثر ۱۵۰ کلمه) در نیمه اول مهر 97 تعداد ۵۱۳ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
وی ادامه داد: به زودی و پس از تشکیل جلسه هیات داوران برای بررسی آثار، برگزیدگان هر بخش مشخص می‌شود و در روز جشنواره با حضور مدیران، پیشکسوتان حوزه ادبیات و داستان از آنها به شایستگی تجلیل خواهد شد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است