خوزستان خبر
کد خبر: 2154       یکشنبه 05 اسفند 1397 در 14:18
| ف | | |

فعالیت ٦٥٠ هزار خیر مدرسه ساز در کشور

 فعالیت ٦٥٠ هزار خیر مدرسه ساز در کشور

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش از فعالیت ٦٥٠ هزار خیر مدرسه ساز در کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر عبدالرسول عمادی امروز در حاشیه افتتاح یک مدرسه سه کلاسه در روستای مجریه شوشتر  اظهار کرد: بدون مشارکت خیرین مدرسه‌ساز نمی‌توانیم در تامین فضاهای آموزشی مورد نیاز در آموزش و پرورش موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به این‌که خیرین مدرسه‌ساز در سطح کشور بسیار فعال هستند، افزود: در حال حاضر ٦٥٠ هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور وجود دارد که در امر مدرسه‌سازی آموزش و پرورش را یاری می‌کنند.

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش نقش خیرین مدرسه‌ساز را در ارتقای شاخص‌های آموزشی مهم ارزیابی کرد و گفت: مدرسه‌سازی در مناطق محروم و حاشیه‌ای سبب ارتقای شاخص‌های فرهنگی و آموزشی در کشور می‌شود.

عمادی با اشاره به فعالیت موسسه خیریه راه ایمان در حوزه مدرسه سازی و ساخت این مدرسه سه کلاسه توسط این موسسه، خاطرنشان کرد: موسسه خیریه راه ایمان تاکنون ٣٩ پروژه آموزشی را در مناطق محروم خوزستان احداث کرده است و تا مهرماه ٩٧ تعداد مدارس ساخته شده توسط این موسسه به ٤٦ پروژه می‌رسد.

افتتاح سه مدرسه ٤ کلاسه و دو مدرسه ٣ کلاسه از برنامه‌های سفر سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش به خوزستان است.

موسسه خیریه راه ایمان زیر نظر دفتر مرجع عالی قدر آیت‌الله سیستانی اقدام به ساخت مدرسه در مناطق محروم می‌کند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است