خوزستان خبر
کد خبر: 2153       شنبه 04 اسفند 1397 در 18:33
| ف | | |

استاندار خوزستان تاکید کرد:

خبر انتصابم به عنوان رئیس تأمین اجتماعی کشور را تأیید یا تکذیب نمی‌کنم

خبر انتصابم به عنوان رئیس تأمین اجتماعی کشور را تأیید یا تکذیب نمی‌کنم

استاندار خوزستان گفت: شایعات رفتنم را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم. من سرباز جمهوری اسلامی هستم و هر کجا که جمهوری اسلامی تشخیص دهد که می‌توانم قدمی بردارم در خدمت آن هستم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، غلامرضا شریعتی امروز در جمع خبرنگاران درباره شایعات رفتنش از استانداری خوزستان اظهار داشت: تائید و یا تکذیب این خبر باید توسط دیگران انجام شود و در عین حال کسی که قرار است از اداره جایی برداشته شود خود او در این امر دخیل نیست.

وی افزود: خبری از رفتن نیست اما به هرحال برای این شایعات نیز بگذاریم عده‌ای خوش باشند. صحبتی از رفتن نیست اما افرادی می‌گویند که تصمیم رفتن شریعتی به سازمان تامین اجتماعی در روز یکشنبه اتخاذ می‌شود ولی خبر ندارند که سازمان تامین اجتماعی در حوزه اختیارات دولت نیست و شانی جداگانه دارد.

استاندار خوزستان بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی سازمان عمومی غیردولتی است و تصمیمات این سازمان توسط هیئت امناء آن اخذ می‌شود و نه در دولت.

وی تصریح کرد: شایعات رفتنم را نه تایید و نه تکذیب می‌کنم. من سرباز جمهوری اسلامی هستم و هر کجا که جمهوری اسلامی تشخیص دهد که می‌توانم قدمی بردارم در خدمت آن هستم. شاید فردا جمهوری اسلامی تشخیص دهد که جایی فرماندار باشم و یا اصلا هیچ مسئولیتی نداشته باشم؛ این را نیز می‌پذیرم.

شریعتی تاکید کرد: بنده در خدمت دولت و جمهوری اسلامی هستم و هر چه این دو تشخیص دهند انجام خواهم داد. ممکن است در جایی تشخیص بنده با تشخیص دولت و یا جمهوری اسلامی متفاوت باشد اما من به تشخیص آن دو تمکین کرده‌ام و اکنون نیز تمکین می‌کنم. هرچه تشخیص مسئولان ذیربط جمهوری اسلامی باشد را سمعا و طاعتا می‌پذیرم.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است