خوزستان خبر
کد خبر: 2147       پنجشنبه 02 اسفند 1397 در 21:53
| ف | | |

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی : اولویت در استخدام ها استفاده از نیروهای بومی است.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی : اولویت در استخدام ها استفاده از نیروهای بومی است.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : اولویت در استخدام ها استفاده از نیروهای بومی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، محمد شریعتمداری در جلسه شورای اشتغال استان در استانداری خوزستان با اعلام این خبر افزود : باید براساس نیازهای استان نیروی بامهارت آماده شوند.
وی تاکید کرد : این نیروها پس از آموختن مهارت برای استفاده در بازار کار بکارگیری شدند.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت : در بحث استخدام ها ما بدنبال بکارگیری نیروهای بومی ها هستیم و این اولویت ماست.

محمد شریعتمداری تاکید کرد : بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری جوانان امید و آینده کشور هستند و در زمینه مدیریت های کلان و بالا باید از ظرفیت جوانان در کنار تجربه افراد قدیمی  و با تجربه استفاده شود.

وی  با بیان اینکه ما با ورود به استان باید بدانیم که اینجا بخاطر رشادت و حماسه ها شهدا و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس یک عظمت خاص دارد و مردمی دلیر و شجاع دارد گفت : خوزستان خط مقدم در دوران دفاع مقدس بود و ما به استان خوزستان مدیون هستیم و من همه توانم را برای ابادی این استان میگذارم.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : در جنگ تحمیلی زیرساخت های مختلف استان از جمله اقتصادی ، صنعتی و عمرانی دچار خسارت و چند سالی سرمایه گذاری در آن انجام نشد و ما باید با حمایت از سرمایه گذاران برای توسعه و پیشرفت هرچه بهتر استان تلاش کنیم.

شریعتمداری  تاکید کرد: از جمله ظرفیت های مهم خوزستان در حوزه گردشگری است و این استان زیبا می تواند فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران در بخش گردشگری باشد.

استاندار خوزستان نیز در این نشست گفت : استان خوزستان دارای صنایع بزرگی است و باید از این ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال استفاده شود.
شریعتی افزود : باید بخش خصوصی در استان را هرچه بیشتر حمایت و کمک کنیم تا در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی فعالتر باشند.
وی تاکید کرد : خوزستان در زمینه طرح هایی همچون آبیاری مدرن که در کشور برتر هستیم می تواند ظرفیت های خوب و مناسبی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال باشد.
معاون اقتصادی استانداری خوزستان نیز در این نشست گفت : با سرمایه گذاری 39 هزار و 513 میلیارد تومانی 45 هزار و 547 نفر به طور مستقیم در استان مشغول به کار شدند.
بحرینی مقدم افزود : همچنین 102 جلسه ستاد تسهیل رفع موانع نیز در استان برگزار شده است.
همچنین یوسفی ، الباجی نمایندگان مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون و حجت الاسلام ناصری نژاد ، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی نیز خواستار توجه مسئولان به وضعیت اشتغال و کارآفرینی در استان شدند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است