خوزستان خبر
کد خبر: 2146       جمعه 03 اسفند 1397 در 16:23
| ف | | |

خطیب جمعه اهواز:

لزوم پیگیری بیشتر رئیس جمهور و دولت برای حل مشکلات اقتصادی

 لزوم پیگیری بیشتر رئیس جمهور و دولت برای حل مشکلات اقتصادی

امام جمعه موقت اهواز گفت: مردم انتظار دارند مشکلات اقتصادی را رئیس جمهوری و دولت با جدیت بیشتری دنبال کنند و اجازه ندهند که بیش از این به مردم فشار اقتصادی وارد شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، حجت الاسلام سید ابوالحسن حسن زاده در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره اینکه موج جدیدی از گرانی ها در کشور شروع شده است، گفت: نمونه ای که باید در این خصوص نسبت به آن تذکر داد صنعت خودرو و یا واردات آن است ، قیمت خودرو مانند بنزین در اقلام و اجناس کشور تاثیرگذار است؛ بنابر این نیاز است تا این وزارتخانه با نظارت بیشتری به بازار خودرو توجه داشته باشد. 
وی همچنین به موضوع بارندگی های اخیر در استان اشاره کرد و گفت: بعد از چند سال بارندگی ها در استان خوب بوده است اما مشکلاتی هم به وجود آمد که نیاز است از تکرار آن جلوگیری شود، به دلیل خشکسالی های طولانی مدت زیرساخت های استان برای مقابله با این سیلاب وجود نداشته است، نیاز است تا در آینده این وضعیت بهبود پیدا کند تا چنین اتفاقی دوباره برای استان رخ ندهد.
امام جمعه موقت شهر اهواز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استعفای آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر اهواز به دلیل کسالت، عنوان کرد: نماز جمعه جایگاهی بسیار حساس و مقدس است و آیت الله موسوی جزایری به همین دلیل عنوان کرده اند که نمی توانند در این جایگاه حضور داشته باشند.
آیت ‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری امام جمعه اهواز و نماینده ولی ‌فقیه در استان خوزستان روز سه شنبه 30 بهمن 1397 با حضور در دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی از سمت امامت جمعه اهواز استعفا داد.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است