خوزستان خبر
کد خبر: 2145       پنجشنبه 02 اسفند 1397 در 14:24
| ف | | |

اختصاص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال فراگیر در روستاهای و مناطق عشایری

اختصاص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال فراگیر در روستاهای و مناطق عشایری

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : با صدور مجوز مقام معظم رهبری و با دستور ریاست جمهور یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال فراگیر در روستاهای و مناطق عشایری اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی خوزستان خبر از اهواز، محمد شریعتمداری امروز در مراسم اعطای احکام بازنشستگی بازنشستگان صندوق بیمه های اجتماعی، کشاورزان روستائیان و عشایر خوزستان در شهرستان شوش با بیان اینکه در مرحله نخست طرح اشتغال فراگیر پایدار 750 میلیون دلار از توسعه ملی اختصاص و پرداخت شده است گفت : در مرحله دوم این طرح نیز 750 میلیون دلار توسط چهار بانک عامل برای اشتغال فراگیر در روستا ها و مناطق عشایری پرداخت می شود.
وی افزود : در جلسه عصر امروز در شورای اشتغال استان خوزستان روند اجرای مرحله دوم طرح اشتغال فراگیر در مناطق روستایی و عشایری خوزستان مورد بررسی قرار می گیرد.
در این مراسم که در بخش فتح المبین شهرستان شوش برگزار شد ، به صورت نمادین حکم بازنشستگی به چند نفر از بازنشستگان زیر پوشش صندوق بیمه های اجتماعی، کشاورزان روستائیان و عشایر خوزستان اهدا شد.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، دیشب وارد استان خوزستان شد و صبح امروز از روند ساخت طرح پتروشیمی مسجدسلیمان بازدید کرد و در سفر به اندیمشک ساخت طرح پتروشیمی کیمیا را آغاز و کلنگ زنی می کند.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی عصر امروز نیز در جلسه شورای اشتغال استان در استانداری خوزستان شرکت می کند.  

اخبار مرتبط
ارسال نظر
تمامی حقوق این سایت متعلق به خوزستان خبر میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است